بدون دیدگاه
2017/09/19 - 10:50

به اتهام قتل غیر عمد دو نوجوان؛

دهیار و اعضای شورای شهر بندرانزلی به پرداخت دیه محکوم شدند

دهیار و اعضای شورای شهر بندرانزلی به اتهام قتل غیر عمد دو نوجوان ۱۴ ساله به پرداخت دیه محکوم شدند. رسیدگی به این پرونده از سال ۸۸ و به دنبال غرق شدن دو

دهیار و اعضای شورای شهر بندرانزلی به اتهام قتل غیر عمد دو نوجوان ۱۴ ساله به پرداخت دیه محکوم شدند. به گزارش خبر راست، رسیدگی به این پرونده از سال ۸۸ و به دنبال غرق شدن دو نوجوان در استخر طبیعی حاصل از گودبرداری غیراصولی در بندر انزلی آغاز شد. با شکایت خانواده قربانیان از […]

دهیار و اعضای شورای شهر بندرانزلی به اتهام قتل غیر عمد دو نوجوان ۱۴ ساله به پرداخت دیه محکوم شدند.

به گزارش خبر راست، رسیدگی به این پرونده از سال ۸۸ و به دنبال غرق شدن دو نوجوان در استخر طبیعی حاصل از گودبرداری غیراصولی در بندر انزلی آغاز شد.
با شکایت خانواده قربانیان از فرماندار، اعضای شورای شهر و دهیار، پرونده آنها به لحاظ اهمیت موضوع برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران انتقال یافت.
 در نخستین جلسه رسیدگی، فرماندار و مسئولان محیط زیست تبرئه شدند و دیگر متهمان هم صبح دیروز درشعبه هشتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی اصغر‌زاده و با حضور قاضی توکلی ـ مستشار دادگاه ـ  تحت محاکمه قرار گرفتند.
در آغاز جلسه با توجه به تشریح نظریه کارشناسی مشخص شد که گودبرداری این استخر غیر اصولی بوده و در مجوز، تنها به نیم متر گودبرداری اشاره شده درحالی که عمق گودال حفاری شده سه متر بوده است.
 با توجه به این نظریه قضات وارد شور شدند و دهیار و اعضای شورای شهر بندر انزلی را به پرداخت ۹۰درصد دیه محکوم کردند.

شماره خبر 9985 - 2017/09/19
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com