بدون دیدگاه
2017/09/18 - 14:31

سرقت از بانک ملی گوراب پس فومن ناکام ماند

فرمانده انتظامی فومن از دستگیری سارق حین سرقت از بانک ملی گوراب پس فومن خبر داد.ماموران انتظامی پاسگاه گوراب پس این شهرستان در ساعت ۰۴:۳۰ دقیقه بامداد

فرمانده انتظامی فومن از دستگیری سارق حین سرقت از بانک ملی گوراب پس فومن خبر داد. به گزارش خبر راست، سرهنگ محسن جعفرزاده ، با اعلام این خبر گفت:ماموران انتظامی پاسگاه گوراب پس این شهرستان در ساعت ۰۴:۳۰ دقیقه بامداد روز گذشته حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به راننده یک دستگاه سمند که در […]

فرمانده انتظامی فومن از دستگیری سارق حین سرقت از بانک ملی گوراب پس فومن خبر داد.

به گزارش خبر راست، سرهنگ محسن جعفرزاده ، با اعلام این خبر گفت:ماموران انتظامی پاسگاه گوراب پس این شهرستان در ساعت ۰۴:۳۰ دقیقه بامداد روز گذشته حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به راننده یک دستگاه سمند که در فاصله کمی از یک بانک پارک بود، مشکوک شده و بررسی موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی افزود: راننده سمند به محض رویت پلیس متواری شد و ماموران بلافاصله اقدامات امنیتی و انتظامی پیشگیری از سرقت بانک را به اجرا درآوردند.

وی با اشاره به اینکه یک سارق ضمن بریدن و تخریب قفل‌ها و از کار انداختن آژیر خطر، در حال سرقت از بانک بود، خاطرنشان کرد: سارق پس از رویت ماموران با سلاح سرد به طرف آن‌ها هجوم برد اما در نهایت خلع سلاح و دستگیر شد.

سرهنگ جعفرزاده با اشاره به معرفی متهم ۳۷ ساله به مراجع قضایی برای سیر مراحل قانونی، تصریح کرد: تلاش  پلیس برای دستگیری راننده متواری ادامه دارد.


شماره خبر 9953 - 2017/09/18
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com