بدون دیدگاه
2017/09/17 - 11:02

استاندار سابق گیلان مطرح کرد:

همه باید به استاندار آینده گیلان برای خدمت به مردم کمک کنند

ظرفیت‌های توسعه استان ظرف چهار سال گذشته بهبود پیدا کرده اما همچنان در نیمه راه هستیم و همه باید به استاندار آینده گیلان برای خدمت به مردم کمک کنند.

استاندار سابق گیلان گفت : ظرفیت‌های توسعه استان ظرف چهار سال گذشته بهبود پیدا کرده اما همچنان در نیمه راه هستیم و همه باید به استاندار آینده گیلان برای خدمت به مردم کمک کنند. به گزارش‌ خبر راست، محمدعلی نجفی در نشست با فرمانداران و مدیران ستادی استانداری گیلان با بیان اینکه این جلسه جهت تقدیر […]

استاندار سابق گیلان گفت : ظرفیت‌های توسعه استان ظرف چهار سال گذشته بهبود پیدا کرده اما همچنان در نیمه راه هستیم و همه باید به استاندار آینده گیلان برای خدمت به مردم کمک کنند.

به گزارش‌ خبر راست، محمدعلی نجفی در نشست با فرمانداران و مدیران ستادی استانداری گیلان با بیان اینکه این جلسه جهت تقدیر و تشکر از همه شما همکارانی است که طی ۴ سال گذشته زحمات زیادی کشیدند، خاطر نشان کرد: با مراجعه به آمار و ارقام‌های رسمی مشخص است توفیقات بسیاری در استان بدست آمد که البته همه توفیقات مرهون همکاری و تلاش‌های دسته جمعی است و از همه شما متشکرم چرا که در این موفقیت‌ها، همه در کنار هم و باهم بودیم.

استاندار سابق گیلان اظهار کرد : بخشی از اهداف توسعه، محقق شده بخشی نیز در نیمه راه است؛ امروز خوشحالم و افتخار می‌کنم طی چهار سال گذشته به نحوی عمل کردیم که ظرفیت‌های توسعه استان بهبود پیدا کرده است و شما مدیران نیز ظرفیتی مضاعف نسبت به گذشته پیدا کردید.

وی با اشاره به اینکه همواره تأکید داشتم با مردم صادقانه برخورد کنید و به آنها دروغ نگویید، خاطر نشان کرد : بدون توجه و عنایت ویژه الهی توفیقی شکل نمی گیرد؛ اگر صادقانه، درستکارانه و خالصانه وارد شویم خدا کمک خواهد کرد.

وی با اشاره به اظهار محبت‌های مردم نسبت به وی  تصریح کرد : بزرگترین هدیه برای مدیران همین رفتار ناشی از رضایت مردم است.

نجفی  با بیان اینکه در بدود ورود به گیلان عده‌ای لیست‌هایی از مخالفان بنده را به من ارائه دادند، گفت: به هیچ کدام از این اسامی توجه نکردم و هیچگاه نخواستم بدانم چه کسانی در مقطع ورودم به گیلان با من مخالف بودند چون خدمت به مردم مخالف و موافق نمی‌شناسد.

نجفی گفت : همواره خداوند را ناظر بر رفتار و تصمیمات خود دانسته و به گونه ای عمل کردم که منطق، اخلاق و احساس محبت به مردم سرلوحه عملکردم باشد؛ تلاش کردم قانون فصل الخطاب باشد .

استاندار سابق گیلان با بیان اینکه ملاک انتخاب مدیران در استان شایسته سالاری و اجرای سیاست‌های دولت بود، خاطرنشان کرد: همواره به مدیران گفتم اگر در خدمت به مردم بخواهید فقط کار حزبی بکنید شکست می‌خورید. کارنامه یک مدیر باید توجه به خواسته های عموم جامعه باشد.

 محمدعلی نجفی با بیان اینکه خوشحالم که در انتخابات گذشته روسفید شدیم ، ادامه داد : جلسات و بازدیدهای شبانه روزی برای ارتقاء شاخص‌های توسعه استان را افتخاری برای خود می‌دانم اگرچه غفلت‌هایی نیز صورت گرفته و کاستی‌هایی هنوز برجای مانده است،

وی گفت : در استفاده از جوانان و مشاورین جوان باید بهتر عمل میشد اما چون  ردیف استخدامی نبود از نظر قانونی در استفاده از توان مدیریتی جوان همچنان در مضیقه هستیم و امیدواریم در دولت دوازدهم برای این معضل راه حلی عملی در نظر گرفته شود؛ به حوزه بانوان نیز پرداخته شد اما یقیناً جا دارد بیش از این توجه شود.

استاندار اسبق گیلان گفت : یقیناً برای من بالاترین افتخار خدمت مردم شریف گیلان است اما آنچه بایستی مد نظر داشته باشم مصلحت کشور است و باتوجه به اعتقادی که به دولت تدبیر و امید دارم برخود وظیفه دانستم حال که صلاح به این است درجایی دیگر خدمت کنم باید این تکلیف را به نحواحسن انجام دهم.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با بیان اینکه هر جا باشیم وظیفه دارم به مردم ،نظام و دولت دوازدهم خدمت کنم، اظهار داشت : از شما می‌خواهم با تمام وجود به استاندار آتی کمک کنید و با هر بزرگواری که منصوب می شود همراه باشید.

 نجفی برخورد اخلاقی و مهربان مردم گیلان در مقاطع مختلف  در جریان آب گرفتگی و سیل اخیر را مصداق قدرشناس مردم قلمداد کرد و عنوان داشت : مردم گیلان مضایق اعتباری دولت را درک می کنند و اگر تلاش را ببینند عزم و اراده دولت مردان را مشاهده کنند یقیناً قدرشناس خواهند بود.

وی خود را شرمنده خانواده شهدا و مدیون محبت آنها دانست و گفت : تاجایی که فرصت می‌شد با آنها ملاقات می‌کردم.


شماره خبر 9829 - 2017/09/17
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com