بدون دیدگاه
2017/04/03 - 11:19

آموزش و پرورش مدارس اردبیل:

بارش برف بهاری مدارس برخی شهرستان‌های استان اردبیل را تعطیل کرد

مدارس اردبیل-بارش برف بهاری مدارس برخی شهرستان‌های استان اردبیل را تعطیل کرد

به گزارش خبرراست، آموزش و پرورش مدارس اردبیل اعلام کرد که روز دوشنبه به‌علت بارش برف و سرمای هوا مدارس نوبت صبح شهرهای اردبیل، سرعین، نمین، نیر و هیر در مقطع پیش‌دبستانی و ابتدایی تعطیل است. ارتفاع برف در این شهرها که از دیشب بارش آن آغاز شده به بیش از پنج سانتی‌متر و در ارتفاعات […]

به گزارش خبرراست، آموزش و پرورش مدارس اردبیل اعلام کرد که روز دوشنبه به‌علت بارش برف و سرمای هوا مدارس نوبت صبح شهرهای اردبیل، سرعین، نمین، نیر و هیر در مقطع پیش‌دبستانی و ابتدایی تعطیل است.

ارتفاع برف در این شهرها که از دیشب بارش آن آغاز شده به بیش از پنج سانتی‌متر و در ارتفاعات تا بیش از ۱۰ سانتی‌متر نیز رسیده است.

دمای هوا نیز صبح روز دوشنبه درشهرستان‌های سرعین ۵ درجه زیر صفر، اردبیل، نیر و نمین ۴ درجه زیر صفر، خلخال و مشگین‌شهر ۳ درجه زیر صفر، کوثر صفر درجه، گرمی مغان یک درجه بالای صفر و بیله‌سوار و پارس‌آباد مغان نیز ۴ درجه بالای صفر است.

هواشناسی استان اردبیل پیش‌بینی کرد که آسمان استان اردبیل امروز ابری همراه با بارش پراکنده برف و باران بوده و از روز سه‌شنبه با خروج تدریجی سامانه سرد از استان، دمای هوا افزایش یابد.


شماره خبر 927 - 2017/04/03
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com