بدون دیدگاه
2017/08/29 - 13:36

فرمانده سپاه قدس گیلان؛

اگر مسئولی می‌خواهد با آمریکا مبارزه کند به فکر رفع « مشکل اشتغال جوانان » باشد

سردار محمد عبدالله‌پور همزمان با شب شهادت امام باقر (ع) در مراسم وداع با سه شهید گمنام در اسالم با اشاره به جایگاه رفیع شهید و شهادت اظهار داشت ...

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: امروز دشمن در تلاش است تا از جهات مختلف به ما فشار وارد کند و اگر مسئولی می‌خواهد با آمریکا مبارزه کند باید به فکر رفع مشکل اشتغال جوانان باشد. به گزارش خبر راست، سردار محمد عبدالله‌پور همزمان با شب شهادت امام باقر (ع) در مراسم وداع با سه شهید […]

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: امروز دشمن در تلاش است تا از جهات مختلف به ما فشار وارد کند و اگر مسئولی می‌خواهد با آمریکا مبارزه کند باید به فکر رفع مشکل اشتغال جوانان باشد.

به گزارش خبر راست، سردار محمد عبدالله‌پور همزمان با شب شهادت امام باقر (ع) در مراسم وداع با سه شهید گمنام در اسالم با اشاره به جایگاه رفیع شهید و شهادت اظهار داشت: جایگاه شهید جایگاهی است که نه تنها زمینیان و بلکه آسمانیان نیز نمی‌توانند مقام آن را درک کنند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با تشریح مقام شهدا عنوان داشت: شهدا مانند قطره‌ای هستند که به اقیانوس منتصل شده‌اند و با شهادت خود به اقیانوس عظیم قدرت الهی پیوسته‌اند.

وی با بیان اینکه دشمن اعتراف کرده که در سوریه شکست خورده اعلام کرد: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعتراف کرده است که داعش نابود شده و جمهوری اسلامی ایران و تفکرش در منقطه مستقر شده است که این از برکت وجود امثال شهید حججی‌هاست.

فرمانده سپاه قدس گیلان اظهار داشت: تا زمانی پشت سر شهدا باشیم هیچ‌کس نمی‌تواند انقلاب ما را از بین ببرد و بارها شاهد توجهات شهدا در تنگناهای انقلابمان بوده‌ایم و این همان برکت خون شهداست که نصیب کشور ما شده است.

سردار عبدالله‌پور خاطرنشان کرد: دشمن دائماً ما و قدرت ما را رصد می‌کند و می‌داند که اگر خطایی از او سر بزند پاسخی محکم و قاطع دریافت می‌کند.

وی با اشاره به قدرت و نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه اظهار داشت: این قدرت و ضریب نفوذ سبب شده است تا کشوری مانند آمریکا با قدرت نظامی بالای خود جرأت حمله به ایران را نداشته باشد و حتی از رویارویی با ما در خلیج فارس هراسان باشد.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه سرگذشت شهدا همچنان تازه است و به‌خاطرات نپیوسته عنوان داشت: برای رفع تمام مشکلاتتان به شهدا توسل کنید و تنها شرط آن این است که با شهدا صادق باشیم.

وی با اشاره به لزوم حفظ وحدت، تلاش و پایداری گفت: امروز دشمن در تلاش است تا از جهات مختلف به ما فشار وارد کند و اگر مسئولی می‌خواهد با آمریکا مبارزه کند باید به فکر رفع مشکل اشتغال جوانان بوده و با حفظ وحدت به فکر حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی باشد.

 

تسنیم


شماره خبر 8784 - 2017/08/29
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com