بدون دیدگاه
2017/08/26 - 10:50

آغاز جلسه رسیدگی به پرونده آتنا در دادگاه کیفری استان اردبیل

رییس کل دادگستری استان استان اردبیل از آغاز جلسه رسیدگی به پرونده آتنا صبح امروز (شنبه) در دادگاه کیفری یک استان اردبیل خبر داد.

رییس کل دادگستری استان استان اردبیل از آغاز جلسه رسیدگی به پرونده آتنا صبح امروز (شنبه) در دادگاه کیفری یک استان اردبیل خبر داد. به گزارش خبر راست، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی قاصدی گفت: جلسه رسیدگی به پرونده آتنا به صورت غیرعلنی برگزار می‌شود. رییس کل دادگستری استان اردبیل پیش از این به ایسنا گفته […]

رییس کل دادگستری استان استان اردبیل از آغاز جلسه رسیدگی به پرونده آتنا صبح امروز (شنبه) در دادگاه کیفری یک استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبر راست، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی قاصدی گفت: جلسه رسیدگی به پرونده آتنا به صورت غیرعلنی برگزار می‌شود.

رییس کل دادگستری استان اردبیل پیش از این به ایسنا گفته بود که این پرونده به دادگاه ارسال شده، ولی جلسه‌ای برگزار نشده است.

وی افزوده بود: اگر در حکم دادگاه اجرای علنی حکم لحاظ شود و اگر صلاح عمومی در اجرای علنی باشد، حکم به صورت علنی اجرا خواهد شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی قاصدی ۲۸ تیرماه با اشاره به اعتراف‌های قاتل آتنا به جرائم دیگر به ایسنا گفته بود: در حال حاضر به پرونده جرائم دیگر رسیدگی نمی‌شود و اولویت با پرونده قتل آتنا است.


شماره خبر 8617 - 2017/08/26
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com