بدون دیدگاه
2022/06/08 - 14:56

دستگیری پزشک قلابی در رشت

مدیر نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از دستگیری پزشک قلابی و بسته شدن مطب در رشت خبر داد.

به گزارش خبر راست و به نقل از صدا و سیما مرکز گیلان ؛ دکتر سید رشید میرفلاح گفت: در پی گزارش‌های مردمی و تایید صحت موضوع پس از تحقیقات انجام شده، کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی به همراه ماموران نیروی انتظامی، از محل کار فردی که بدون صلاحیت و دانش و مدرک پزشکی در خیابان معلم رشت، مطب پزشکی دائر کرده و با جعل عنوان پزشک متخصص پوست و زیبایی فعالیت می‌کرد بازرسی کرده و پس از دستگیری متهم، مطب را پلمپ کردند. 

دستگیری پزشک قلابی در رشت

دکتر میر فلاح ، با اشاره به افزایش فعالیت کلاهبرداران در رشته‌های دندانپزشکی، طب سنتی، پوست و زیبایی نظیر لیزر، تزریق ژل و بوتاکس و کاشت مو با دریافت تعرفه کمتر، افزود: این افراد با استفاده از تبلیغات گمراه کننده در فضای مجازی، شهروندان را به مطب‌های قلابی خود می‌کشانند.
وی با بیان اینکه نباید به همه تبلیغات فضای مجازی اعتماد کرد، به شهروندان گیلانی توصیه کرد: هنگام مراجعه به مراکز درمانی، از پروانه طبابت و یا مجوز فعالیت معتبر صادره از وزارت بهداشت در این مراکز مطمئن شوند. 

دستگیری پزشک قلابی در رشت

مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه گیلان از مردم استان خواست: در صورت مراجعه به مراکز درمانی بدون پروانه و یا برخورد با افراد مشکوک، مورد را به سامانه شکایات ۱۹۰ اطلاع داده و یا به اداره نظارت بر درمان معاونت درمان دانشگاه مراجعه کنند.


شماره خبر 85348 - 2022/06/08
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com