بدون دیدگاه
2017/03/31 - 11:59

از ساعت ۲ عصر، جاده هراز به سمت تهران یکطرفه می شود

پلیس راه راهور وضعیت جوی و ترافیکی ساعت ٩ جمعه ١١ فروردین ۹۶ را اعلام کرد: به گزارش خبرراست؛ در محدوده های پیچ سرهنگ و تونل کندوان در جاده چالوس بارش برف گزارش شده است. جاده مشهد-باغچه در استان خراسان رضوی مه گرفته است. همچنین ترافیک در باند شمال به جنوب طول جاده کرج-چالوس و شمال به جنوب محدوده پارک […]

پلیس راه راهور وضعیت جوی و ترافیکی ساعت ٩ جمعه ١١ فروردین ۹۶ را اعلام کرد:

به گزارش خبرراست؛ در محدوده های پیچ سرهنگ و تونل کندوان در جاده چالوس بارش برف گزارش شده است.

جاده مشهد-باغچه در استان خراسان رضوی مه گرفته است.

همچنین ترافیک در باند شمال به جنوب طول جاده کرج-چالوس و شمال به جنوب محدوده پارک جنگلی آمل در جاده هراز نیمه سنگین

سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام و ترافیکی روان دارند.

هزار یک‌طرفه می‌شود

بنا بر اعلام مسئولان پلیس راه کشور، محور هراز از آمل به تهران از ساعت ۱۴ امروز و فردا به جهت تسهیل در عبور و مرور، یک‌طرفه خواهد بود.

سیاوش محبی گفت: محور هراز به دلیل کنترل بار ترافیکی برگشت از ساعت ۱۴ امروز جمعه و فردا شنبه از آمل به سمت تهران یک طرفه می‌شود. این یکطرفه شدن تا ساعت ۲ بامداد روز بعد ادامه خواهد داشت، یعنی از ساعت ۱۴ امروز تا ۲ بامداد شنبه یکطرفه است و سپس دو طرفه خواهد شد و مجدداً از ساعت ۱۴ شنبه تا ۲ بامداد یکشنبه یکطرفه می‌شود.

وی ادامه داد: تا ساعت ۲۴ امشب تردد هرگونه کامیون در این جاده از محدوده آبسک به سمت رودهن ممنوع است، در مسیر فیروزکوه نیز تردد تریلی در روز جاری ممنوع است.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک محور هراز در هر دو مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال را پر حجم خواند و گفت: ترافیک در محورهای فیروزکوه و امام رضا (ع) به صورت روان در جریان است.

وی از مسافرین نوروزی حاضر در شمال کشور خواست از فرصت یکطرفه بودن امروز محور هراز استفاده کرده و به شهر و دیار خود بازگردند: طبق پیش بینی هواشناسی محورهای مواصلاتی فردا و پس فردا بارانی و در نواحی کوهستانی برفی خواهند بود و به همین دلیل لغزندگی جاده‌ها در این حالت بیشتر است.

مهر


شماره خبر 820 - 2017/03/31
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com