بدون دیدگاه
2017/08/14 - 12:26

آپدیت جدید اپلیکیشن موبایل یوتیوب و امکان چت کردن

گوگل طراحی جدیدی را برای اپلیکیشن موبایل یوتیوب عرضه کرد، این بروزرسانی قابلیت پیام رسانی و چت را بین کاربران اضافه کرده است.

گوگل طراحی جدیدی را برای اپلیکیشن موبایل یوتیوب عرضه کرد، این بروزرسانی قابلیت پیام رسانی و چت را بین کاربران اضافه کرده است. به گزارش خبر راست، این قابلیت طرز کار مشابه ای با برنامه messagesدر اندروید دارد.کاربران می توانند ویدئو را با یک یا چند نفر در یک گروه اشتراک گذاری کنند.می توانند در رابطه […]

گوگل طراحی جدیدی را برای اپلیکیشن موبایل یوتیوب عرضه کرد، این بروزرسانی قابلیت پیام رسانی و چت را بین کاربران اضافه کرده است.

به گزارش خبر راست، این قابلیت طرز کار مشابه ای با برنامه messagesدر اندروید دارد.کاربران می توانند ویدئو را با یک یا چند نفر در یک گروه اشتراک گذاری کنند.می توانند در رابطه با ان ویدئو گپ بزنند بدون آن که لازم باشد از اپلیکیشن یوتیوب خارج شوند.هم چنین امکان پاسخ دادن به یک ویدئو با ارسال یک ویدئو دیگر نیز وجود دارد. کاربران با تپ کردن بر روی آیکون مربوطه و جستجو در میان ویدئوهای مرتبط می توانند این کار را انجام دهند.قابلیت ارسال پیام در قسمت دکمه اشتراک گذاری shareوجود دارد، به کاربران این اجازه را می دهد تا مخاطبی را از لیست مخاطبان گوشی خود انتخاب کند.همچنین امکان دریافت لینک مستقیم برای اشتراک گذاری چت گروهی و افزودن سایر دوستان نیز فراهم شده است.


شماره خبر 8138 - 2017/08/14
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com