بدون دیدگاه
2021/12/11 - 17:49

جردن باروز: طرفدار حسن یزدانی هستم/ ایران آنطور که رسانه‌ها نشان می‌دهند نیست/ تختی را به عنوان انسانی بزرگ می‌شناسم

پیشکسوت و قهرمان آمریکایی کشتی جهان گفت: در رقابت بین تیلور و یزدانی دوست داشتم تیلور پیروز شود چرا که هم تیمی من است اما طرفدار حسن یزدانی هستم.

به گزارش خبر راست و به نقل از خبر فوری، جردن ارنست باروز کشتی‌گیر اهل آمریکا است که در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد رقابت می‌کند و دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن و قهرمان پنج دوره قهرمانی کشتی جهان است. او یکی از بهترین کشتی‌گیران جهان در دهه اخیر و نیز از بهترین کشتی‌گیران آمریکایی تمام ادوار به شمار می‌رود.

جردن باروز در گفتگویی که با خبر فوری داشت، بیان کرد که هرچند در دیدار حسن یزدانی و دیوید تیلور، طرفدار تیلور بوده، اما از طرفداران بزرگ یزدانی است.

IMG_20211203_212050

او ادامه می‌دهد: یزدانی بعد از شکست مقابل تیلور در المپیک توکیو، بسیار تلاش کرد و توانست تیلور را شکست بدهد. من دیدم که مردم چگونه از او استقبال کردند، ما چنین چیزی در آمریکا نداریم.

جردن در مورد پهلوان کشتی ایران گفت: غلامرضا تختی انسان بزرگی بود و همه او را دوست داشتند. او برای حقوق همه مردم ایران مبارزه می‌کرد.

او ادامه داد: آخرین‌بار که در ایران حضور داشتم سکه‌ای طلا هدیه گرفتم که روی آن عکس تختی حک شده بود و به من گفتند این سکه را به قهرمانانی می‌دهند که روحی پاک دارند.

باروز در مورد کشتی ایران نیز گفت: ایرانی ها در کشتی قهرمان های زیادی را تربیت کرده اند و باعث می‌شود دنیا نیز برای رقابت با آنها پیشرفت کند.

او معتقد است که فقط ایران، روسیه و آمریکا ارزش رقابت را دارند.

باروز گفت: من خیلی هیجان دارم چون تیم ایران قرار است به تگزاس بیاید و در مسابقات اینجا شرکت کند.

پشکسوت کشتی جهان گفت: ایران و آمریکا در رسانه‌ها دشمن نشان داده می‌شوند اما وقتی به ایران سفر می‌کنی مردم آن کشور با روی باز از ما استقبال می‌کنند. مردم ایران بدون هیچ ابایی ابراز علاقه می‌کنند و این کشور به محل مورد علاقه من برای کشتی گرفتن تبدیل شده است.

قهرمان آمریکایی کشتی جهان خطاب به مخاطبان خبر فوری گفت: بابت تمام عشقی که به من دارید ممنونم و امیدوارم دوباره فرصتی پیش آید و به ایران برگردم.

 

https://static0.khabarfoori.com/servev2/NLXylSvSFlE2/RynRh-WCYuuAi8ti_s0jOY2SRKJKrucAldEF6prpNyk,/IMG_20211205_081306_951.mp4


شماره خبر 80006 - 2021/12/11
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com