بدون دیدگاه
2021/10/04 - 15:41

مدیر شرکت ۲۴ ساعت گروگان افراد آشنا بود

طلبکاران برای رسیدن به پولشان مدیر شرکتی را ربودند و ۲۴ ساعت در یک انبار زندانی‌اش کردند اما پلیس دستشان را رو کرد.

به گزارش خبر راست و به نقل از روزنامه همشهری، چند روز قبل مردی که مدیر یک شرکت خصوصی است نزد مأموران پلیس رفت و مدعی شد که ۲۴ ساعت اسیر گروگانگیران بوده است.

وی توضیح داد: چند ‌ماه قبل، از یک شرکت مواد غذایی مقداری مواد خوراکی خریدم و با حسابدار شرکت نیز تسویه‌حساب کردم. اما ویزیتورهای شرکت مدعی بودند که من به آنها بدهکار هستم.

وی ادامه داد: یک روز قبل، پس از پایان کارم در شرکت از آنجا خارج شدم اما ناگهان سرنشینان خودرویی که  ۴نفر بودند با تهدید چاقو و به زور مرا سوار ماشین کرده و با خود بردند. آنها در بین راه دست و پایم را با چسب بستند و وارد یک انبار کالا در حوالی اسلامشهر شدند.

آدم‌ربایان ۲۴ ساعت مرا در انبار زندانی کرده و با تهدید از من خواستند تا پای یک برگه، ‌یک دست‌نوشته و چند سفته را امضا و اثر انگشت بزنم. آنها مرا به باد کتک گرفتند و تهدید کردند که اگر امضا نکنم جانم را می‌گیرند و جسدم را در همان حوالی رها خواهند کرد. من هم از ترس جانم هرچه مقابلم قرار دادند را امضا کردم و اثر انگشت زدم. پس از آن متوجه شدم که گروگانگیران همان افرادی هستند که مدعی بودند من به آنها بدهکارم.

وی ادامه داد: آدم‌ربایان بعد از ۲۴ ساعت رهایم کردند و من هم تصمیم گرفتم از آنها شکایت کنم. با این شکایت، پرونده‌ای پیش روی قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران تشکیل شد و با دستور وی، گروهی از مأموران تحقیقات برای شناسایی گروگانگیران را آغاز کردند.

با راهنمایی شاکی و سرنخ‌های موجود، یکی از متهمان دستگیر شد و در بازجویی‌ها گفت: من و همکارانم در یک شرکت خصوصی که در زمینه پخش مواد غذایی فعالیت دارد کار می‌کنیم. چندوقت قبل مواد خوراکی به گروگان که صاحب شرکتی بود فروختیم و او در ازای خرید اقلام به ما چک داد. اما چک را وصول نمی‌کرد و به شرکت بدهکار بود. برای همین صاحب‌کارمان یعنی مدیر شرکتی که در آن کار می‌کردیم حساب ما را مسدود کرد و ما هم برای این که طلب شرکت را پس بگیریم تا وضعیت حسابمان و کارمان درست شود، مرد بدهکار را ربودیم و به انبار بردیم تا او را راضی کنیم بدهی‌اش را برگرداند. با اعتراف این متهم، وی با قرار قانونی و انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران اداره آگاهی تهران قرار گرفت و تحقیقات برای بازداشت متهمان دیگر ادامه دارد.


شماره خبر 77079 - 2021/10/04
برچسب‌ها:
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com