بدون دیدگاه
2021/08/01 - 5:39

تالاب عینک قربانی عدم پذیرش مسؤولیت دستگاه‌هاست

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با تاکید بر اینکه طی جلسات متعدد قرار بود به مدت یک ماه تالاب در اختیار شهرداری قرار بگیرد اما با گذشت شش ماه هنوز نتیجه گرفته نشد، گفت: با توجه به عدم همکاری و تحویل به موقع، محیط زیست می‌تواند از دستگاه‌هایی که کم‌کاری کردند، ادعای خسارت کند، ما نیز به صورت جدی پیگیر بوده تا این مسئله هرچه زودتر به نتیجه برسد.

به گزارش خبر راست و به نقل از فارس، جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به وضعیت تالاب رشت که اخیرا ماهی مرده روی آب مشاهده شده است، اظهار کرد: سازمان‌هایی مثل آب منطقه‌ای تعهد داده بودند تا تالاب‌ عینک را به شهرداری تحویل داده و شهرداری با رعایت مسائل زیست محیطی، محل تفریح مردم و سلامت آبزیان را فراهم کند.

وی با بیان اینکه سازمان آب، تالاب عینک را به شهرداری تحویل نداده‌ است، گفت: یکی از مشکلات این است که دستگاه متولی که بتواند سایر دستگاه‌ها را اجبار کند تا پای قرارداد بیایند وجود ندارد، اگرچه معتقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری موظف است به سرعت دستگاه‌های مختلف را به صورت هماهنگ تجمیع کند.

نماینده مردم شهرستان رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه طی جلسات متعدد قرار بود به مدت یک ماه تالاب در اختیار شهرداری قرار بگیرد اما با گذشت شش ماه هنوز نتیجه گرفته نشد، افزود: با توجه به عدم همکاری و تحویل به موقع، محیط زیست می‌تواند از دستگاه‌هایی که کم‌کاری کردند ادعای خسارت کند، ما نیز به صورت جدی پیگیر بوده تا این مسئله هرچه زودتر به نتیجه برسد.

کوچکی‌نژاد با اشاره به اینکه چندین بار علت عدم در اختیار گرفتن تالاب عینک به شهرداری را جویا شده است، بیان کرد: شهرداری معتقد است که هنوز سازمان آب آن را به ما تحویل نداده تا فرایند کار در دستور کار قرار بگیرد.


شماره خبر 74503 - 2021/08/01
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com