بدون دیدگاه
2021/07/24 - 10:50

پیروزی تکواندوکار گیلانی برابر حریفی از کلمبیا در المپیک توکیو

آرمین هادی‌پور نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم تکواندو کشورمان در المپیک توکیو در اولین دیدار خود نماینده کلمبیا را با نتیجه ۲۲ بر ۱۹ مغلوب خود کرد و راهی مرحله بعد شد.

به گزارش خبر راست و به نقل از ایلنا، مسابقات تکواندو در سی‎‌ودومین دوره بازی‌های المپیک توکیو از امروز (شنبه – دوم مردادماه) ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی (۵:۳۰ به وقت ایران) با حضور ۱۳۱ تکواندوکار از ۶۱ کشور جهان در چهار وزن ۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرم مردان و چهار وزن ۴۹-، ۵۷-، ۶۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان در در سالن “ماکوهاری مسه” آغاز و به مدت چهار روز ادامه دارد.

امروز و در روز اول این رقابت‌ها، مبارزات اوزان ۵۸- کیلوگرم مردان و ۴۹- کیلوگرم زنان در حال برگزاری است که آرمین هادی‌پور به عنوان نماینده ایران است.

آرمین در اولین مبارزه خود در المپیک توکیو به مصاف “جفرسون اوچا” از کلمبیا دارنده مدال نقره قهرمانی آمریکا و پنج نقره و برنز تورنمنت‌های مختلف رفت و در دیداری حساس و نفس گیر با نتیجه ۲۲ بر ۱۹ به برتری رسید و راهی مرحله بعد شد.

نماینده شایسته و توانمند وزن دوم المپیکی تکواندو کشورمان که نقره، برنز جهان، طلا و دو برنز قهرمانی آسیا، طلا، دو نقره و دو برنز گرندپری و … را در کارنامه دارد در گام دوم باید برابر “لوکاس گوزمان” نماینده آرژانتین قرار بگیرد. تکواندوکار آرژانتین برنز بازی‌های المپیک نوجوانان، برنز قهرمانی جهان، دو نقره و یک برنز قهرمانی آمریکا، نقره قهرمانی نوجوانان آمریکا، طلا و برنز بازی‌های آمریکایی، سه برنز گرندپری، یک نقره بازی‌های یونیورسیاد و ۲۸ طلا، نقره و برنز تورنمنت‌های مختلف را در کارنامه دارد.

مبارزه بعدی آرمین با نماینده آرژانتین ساعت ۱۵:۴۵ به وقت محلی (۱۱:۱۵) برگزار خواهد شد.

هدایت تیم مردان برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و وحید عبداللهی به عنوان مربی است.


شماره خبر 74423 - 2021/07/24
برچسب‌ها:
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com