بدون دیدگاه
2021/05/23 - 11:01

معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

آغاز واکسیناسیون افراد بالای ۷۰ سال/ ۹ شهر گیلان در وضعیت زرد

معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: افراد بالای ۷۰ سال برای دریافت واکسن کرونا در سامانه سلامت ثبت‌نام کنند.

به گزارش خبر راست، به گزارش تسنیم، آبتین حیدرزاده امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در گیلان اظهار داشت: خوشبختانه ۹ شهرستان استان در وضعیت زرد و مابقی شهرستان‌ها در وضعیت نارنجی قرار دارند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه تغییر رنگ‌بندی کرونایی در استان به‌معنای عادی‌شدن شرایط نیست خاطرنشان کرد: رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی باید همچنان از سوی مردم جدی گرفته شود.

حیدرزاده با بیان اینکه البته در بعضی از شهرستان‌ها تعداد بیماران کرونایی اندکی افزایش پیدا کرده است افزود: امیدواریم این شهرستان‌ها نیز با همکاری معاونان و ادارات و افزایش بازرسی‌ها بتوانند روند بیماری را کاهش دهند.

وی با اشاره به واکسیناسیون افراد بالای ۷۰ سال در گیلان و شرایط دریافت واکسن ابراز داشت: بر اساس ابلاغیه جدید وزارت بهداشت مقرر شد فقط کسانی که در سامانه salamat.gov.ir ثبت‌نام کردند می‌توانند واکسن دریافت کنند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اظهار داشت: حضور افراد در مراکز واکسیناسیون فقط بر اساس پیامک نوبت‌دهی است و متقاضیان از مراجعه به مراکز تزریق واکسن بدون اخذ نوبت خودداری کنند.


شماره خبر 73980 - 2021/05/23
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com