بدون دیدگاه
2021/04/21 - 14:22

پیش بینی هواشناسی؛

بارش های پراکنده در گیلان/ کاهش ۹ تا ۱۲ درجه ای دما در سواحل خزر

پیش بینی آسمانی آفتابی همراه با افزایش دمای هوا در گیلان

امروز در ۱۷ استان بارش پراکنده رخ می دهد و این بارش ها فردا در دامنه های زاگرس و البرز مرکزی نیز دور از انتظار نبوده و در سایر مناطق ذکر شده تقویت می‌شود.

به گزارش خبر راست، به گزارش مهر، امروز در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شمال فارس، غرب اصفهان، قزوین، البرز، مازندران، گیلان و خراسان شمالی بارش پراکنده رخ می‌دهد.

بارش‌ها فردا در دامنه‌های زاگرس و البرز مرکزی و در سایر مناطق ذکر شده تقویت می‌شود، روز جمعه در بخش‌های مرکزی فارس، شمال هرمزگان، جنوب کرمان، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و مناطقی از مرکز سواحل دریای خزر بارش پراکنده، گاهی وزش باد شدید و رعد و برق خواهیم داشت.

طی روز شنبه در شمال شرق، شرق سواحل دریای خزر، برخی مناطق مرکز، نیمه غربی استان‌های کرمان و یزد بارش پراکنده، گاهی وزش باد شدید و رعد و برق دور از انتظار نیست.

روز یکشنبه برای بخش‌هایی از استان‌های کرمان و یزد و شمال سمنان بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود، امروز وزش باد گرم جنوبی در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل دور از انتظار نیست همچنین طی روزهای پنجشنبه و جمعه در این نواحی کاهش محسوس دما بین ۹ تا ۱۲ درجه سانتیگراد رخ می‌دهد.

دریای خزر نیز از اواخر وقت فردا تا روز شنبه مواج پیش‌بینی می‌شود.


شماره خبر 73191 - 2021/04/21
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com