بدون دیدگاه
2017/07/27 - 10:59

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان،

آستان برادر امام هشتم در گیلان میزبان برترین های رسانه در ترویج فرهنگ رضوی است

آیین اختتامیه هفتمین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های کشور، عصر پنجشنبه همزمان با سومین روز از دهه کرامت در حرم مطهر سید جلال الدین اشرف (ع)

آیین اختتامیه هفتمین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های کشور، عصر پنجشنبه همزمان با سومین روز از دهه کرامت در حرم مطهر سید جلال الدین اشرف (ع) – برادر امام رضا (ع) – در آستانه اشرفیه برگزار می شود. به گزارش خبر راست، فیروز فاضلی گفت: هفتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های کشور […]

آیین اختتامیه هفتمین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های کشور، عصر پنجشنبه همزمان با سومین روز از دهه کرامت در حرم مطهر سید جلال الدین اشرف (ع) – برادر امام رضا (ع) – در آستانه اشرفیه برگزار می شود.

به گزارش خبر راست، فیروز فاضلی گفت: هفتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های کشور از سری برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام‌رضا (ع) است که به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد بین‌المللی فرهنگی‌هنری امام‌رضا (ع) و به میزبانی استان گیلان برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان؛ اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیتهای فرهنگی، ادبی و مذهبی مرتبط با سیره اهل بیت (ع) بویژه حضرت امام رضا (ع) و گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار حوزه فرهنگ رضوی و کمک به انتشار گسترده تر این عرصه معنوی را از اهداف جشنواره مذکور عنوان کرد.

وی با اشاره به ارسال ١۴١١ اثر از ٢٧ استان کشور به دبیرخانه این جشنواره، یادآور شد: آثار ارسالی بخش اصلی جشنواره (مطبوعات، خبرگزاری و پایگاه های خبری) شامل ٣٩٧ اثر در رشته «تیتر»، ۶٨ «سرمقاله و یادداشت»، ١٠٧ «خبر»، ٧٩ «گزارش»، ۶۵ «مصاحبه»، ١۴٩ «مقاله» و ١١۴ «عکس» بوده است.

دبیر جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های کشور ادامه داد: در بخش آثار رادیویی و تلویزیونی این جشنواره ٨ اثر و در بخش شعر رضوی نیز ٢٩۴ اثر به دبیرخانه جشنواره رسید؛ همچنین ٧ اثر برای بخش ویژه این جشنواره با محوریت «کرامت انسانی در آموزه‌های رضوی» ارسال شد.

فاضلی اضافه کرد: هیئت داوران جشنواره متشکل از احمد توکلی، رضا مقدسی، بیژن مقدم، علیرضا ملکیان و اکبر نصرالهی، پس از دو هفته مطالعه و بررسی دقیق آثار، آثار برگزیده را انتخاب کردند که در آیین اختتامیه جشنواره از این عزیزان تقدیر خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: آیین اختتامیه هفتمین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های کشور، از ساعت ۶ عصر پنجشنبه پنجم مردادماه ٩۶ همزمان با سومین روز از دهه کرامت با حضور جمعی از مدیران و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور در حرم مطهر سید جلال الدین اشرف (ع) – برادر امام رضا (ع) – در آستانه اشرفیه برگزار می شود.

 

روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان


شماره خبر 7115 - 2017/07/27
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com