بدون دیدگاه
2017/03/29 - 12:11

وزارت امور خارجه آمریکا:

هشدار دولت آمریکا به شهروندانش برای سفر به ترکیه

به گزارش خبرراست،  وزارت امور خارجه آمریکا روز سه‌شنبه با صدور بیانیه‌ای، به شهروندان این کشور دریاره سفر به ترکیه هشدار داد. در این بیانیه از شهروندان آمریکایی خواسته شده تا به دلیل تداوم تهدیدات تروریستی از سفر به مناطق جنوب شرق ترکیه خودداری کنند. در این بیانیه آمده است: به شهروندان آمریکایی درباره افزایش […]

به گزارش خبرراست،  وزارت امور خارجه آمریکا روز سه‌شنبه با صدور بیانیه‌ای، به شهروندان این کشور دریاره سفر به ترکیه هشدار داد.
در این بیانیه از شهروندان آمریکایی خواسته شده تا به دلیل تداوم تهدیدات تروریستی از سفر به مناطق جنوب شرق ترکیه خودداری کنند.
در این بیانیه آمده است: به شهروندان آمریکایی درباره افزایش تهدید گروه‌های تروریستی در ترکیه هشدار داده شده است.
علاوه بر این در بیانیه وزارت خارجه آمریکا آمده است: ضرورت سفر به ترکیه را مورد تجدید نظر قرار داده و به دلیل تداوم تهدیدات تروریستی از سفر به مناطق جنوب شرقی ترکیه اجتناب کنید.
وزارت خارجه آمریکا همچنین درباره افزایش حملات تروریستی در مراسم‌های مهم، مکان‌های توریستی و رستوران‌ها، به شهروندان هشدارداده و از آنها خواسته است تا اقدامات امنیتی شخصی خود در ابن باره را افزایش دهند.
ترکیه در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ هدف حملات تروریستی گسترده و بمب‌گذاری‌ها و حملات انتحاری و تیراندازی در رویدادهای مهم و مناطق توریستی بوده است.

شماره خبر 699 - 2017/03/29
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com