بدون دیدگاه
2017/07/24 - 12:48

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان؛

پرداخت تسهیلات ویژه برای توسعه ناوگان حمل و نقل روستایی گیلان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان از اجرایی شدن طرح توسعه و ساماندهی ناوگان حمل و نقل روستایی با مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و صندوق کارآفرینی امید خبر داد. به گزارش خبر راست، مهندس محمدرضا نازک کار از پرداخت تسهیلات ویژه برای توسعه ناوگان حمل و […]

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان از اجرایی شدن طرح توسعه و ساماندهی ناوگان حمل و نقل روستایی با مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و صندوق کارآفرینی امید خبر داد.

به گزارش خبر راست، مهندس محمدرضا نازک کار از پرداخت تسهیلات ویژه برای توسعه ناوگان حمل و روستایی در استان خبر داد و گفت: در راستای ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی، طرح توسعه و ساماندهی ناوگان حمل و نقل روستایی با مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و صندوق کارآفرینی امید به مرحله اجرا در می آید.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان در خصوص ضرورت ساماندهی حمل و نقل روستایی خاطرنشان کرد: مد نظر قرار دادن عواملی نظیر سکونت بخش عمده ای از جمعیت استان گیلان در روستاها، تولید و عرضه بخش عمده ای از محصولات کشاورزی استان توسط روستاییان در بازارهای محلی شهرهای مختلف استان، وجود مناطق توریستی و گردشگری در روستاهای مختلف، سفر روزانه و مستمر جمع کثیری از دانشجویان و دانش آموزان، کارمندان و کارگران در محورهای فرعی و روستایی، سفر میزان قابل توجهی از مردم در فصول مختلف سال به مقاصد مناطق روستایی استان در کنار تراکم جمعیت و نزدیکی شهرها و روستاهای استان و… اهمیت و ضرورت ساماندهی حمل و نقل عمومی در مناطق روستاهای استان را پیش از پیش آشکار می سازد.

وی با بیان اینکه خودروهای آماده واگذاری سمند ای.اف ۷ بنزینی و سمند ای.اف ۷ دوگانه سوز می باشد، گفت: تسهیلات مذکور به منظور تسهیل در حمل و نقل مسافر روستایی در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول یادآور شد: ۸۰ درصد قیمت این خودروها از طریق وام صندوق کارآفرینی امید و طبق پیش فاکتور ارائه شده از سوی متقاضی با کارمزد ۴ درصد و ۲۰ درصد مابقی توسط خود متقاضی تامین خواهد شد.

نازک کار با اشاره به این نکته که داشتن شرایط برای اخذ کارت هوشمند رانندگی که منجر به بیمه رانندگان می شود جزو شرایط حمل و نقلی استفاده از این تسهیلات می باشد گفت: ضمانت وام مذکور به صورت ترهین خودرو و یک فقره چک به مبلغ ۱۲۰ درصد تسهیلات اعطایی می باشد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به فعالیت تعداد ۳۰ دستگاه خودروی سواری عمومی ویژه حمل و نقل روستایی در مسیرهای روستایی استان، از متقاضیان فعالیت در حمل و نقل روستایی استان خواست جهت کسب اطلاعات بیشتر تا پایان آذرماه سالجاری به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای سراسر استان مراجعه نمایند.


شماره خبر 6974 - 2017/07/24
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com