بدون دیدگاه
2017/03/29 - 11:43

کارشناس سازمان هواشناسی:

ورود سامانه بارشی قوی در کشور تا ۱۴ فروردین

به گزارش خبرراست:  کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا به تناوب در برخی استان های غربی بارش باران پیش بینی می شود اما از عصر جمعه با ورود سامانه بارشی قوی، هوای تمامی کشور تا روز ۱۴۴ فروردین بارانی است. بر اساس آخرین اطلاعات هواشناسی برای امروز در بخش های از غرب و جنوب […]

به گزارش خبرراست:  کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا به تناوب در برخی استان های غربی بارش باران پیش بینی می شود اما از عصر جمعه با ورود سامانه بارشی قوی، هوای تمامی کشور تا روز ۱۴۴ فروردین بارانی است.

بر اساس آخرین اطلاعات هواشناسی برای امروز در بخش های از غرب و جنوب غرب ، دامنه های زاگرس بتدریج بخش های از مرکز ، دامنه های البرز ، شرق و شمال شرق بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد را پیش بینی می کنیم.
استان های مانند ایلام ، بخش های شمالی استان خوزستان ، کرمانشاه ،کردستان ، همدان و لرستان بتدریج بخش های از مرکز با شدت کمتر و در ارتفاعات و دامنه جنوبی البرز برای امروز بارش داریم.
این کارشناس هواشناسی ادامه داد: از بعدازظهر این سامانه بارشی به نواحی شمال شرق و شرق کشور خواهد رسید.
وی گفت: در بخش های شرقی کشور ، علاوه بر بارندگی های خفیف ، وزش باد شدیدی نیز پیش بینی می شود.
افزود: همچنین روز جمعه سامانه بارشی گسترده ای وارد کشور می شود که برای بیشتر مناطق کشور در روزهای شنبه و یکشبنه بارندگی به همراه خواهد داشت، بخصوص روز یکشنبه در غالب مناطق بجز جنوب شرق بارش پیش بینی می کنیم.
وی گفت : تغییرات دمایی خاصی برای دو ، سه روز آینده نخواهیم داشت.
کارشناس سازمان هواشناسی افزود: از روز جمعه کاهش دما در غالب مناطق کشور بخصوص بخش های شمالی اتفاق می افتد.

شماره خبر 689 - 2017/03/29
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com