بدون دیدگاه
2017/07/23 - 11:08

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان؛

حریق عمدی در پارک ملی بوجاق با نیت تصرف اراضی

 با توجه به گرمای شدید هوا و شرایط خاص منطقه پارک ملی بوجاق کیاشهر ۵ مورد حریق که اکثرا توسط افراد سود جو و فرصت طلب با نیت تصرف به انجام رسیده

 با توجه به گرمای شدید هوا و شرایط خاص منطقه پارک ملی بوجاق کیاشهر ۵ مورد حریق که اکثرا توسط افراد سود جو و فرصت طلب با نیت تصرف به انجام رسیده توسط نیروهای یگان حفاظت محیط زیست گیلان، در ابتدای ایجاد حریق، کنترل شد. به گزارش خبر راست، پنج مورد حریق در پارک ملی […]

 با توجه به گرمای شدید هوا و شرایط خاص منطقه پارک ملی بوجاق کیاشهر ۵ مورد حریق که اکثرا توسط افراد سود جو و فرصت طلب با نیت تصرف به انجام رسیده توسط نیروهای یگان حفاظت محیط زیست گیلان، در ابتدای ایجاد حریق، کنترل شد.
به گزارش خبر راست، پنج مورد حریق در پارک ملی بوجاق مهار شد.

با توجه به گرمای شدید هوا و شرایط خاص منطقه پارک ملی بوجاق کیاشهر ۵ مورد حریق که اکثرا توسط افراد سود جو و فرصت طلب با نیت تصرف به انجام رسیده توسط نیروهای یگان حفاظت محیط زیست گیلان، در ابتدای ایجاد حریق، کنترل شد و از بروز فاجعه  زیست محیطی در منطقه جلوگیری به عمل آمد.

ساسان اکبری پور فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان با اعلام این خبر گفت: پیگیری برای شناسایی و معرفی این افراد؛ توسط عوامل یگان حفاظت استان و معرفی به مراجع قضایی در حال انجام است.

اکبری پور تصریح کرد با توجه به موقعیت جغرافیایی این منطقه امکان ورود و همکاران نیروهای اتش نشانی بسیار سخت و دور از دسترس میباشد که همین امر باعث بیشتر شدن سختی کار نیروهای محیط بان و مدیریت کنترل آتش شده است.


شماره خبر 6871 - 2017/07/23
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com