بدون دیدگاه
2017/07/18 - 10:45

معاون عملیات سازمان آتش نشانی تشریح کرد؛

آتش سوزی طبقه چهارم یک آپارتمان در رشت

آتش سوزی طبقه چهارم در منزل مسکونی واقع در بلوار شهید انصاری- خیابان ارشاد۰۶:۲۷ دقیقه صبح ۲۷ تیر ۹۶ به مرکزستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد

معاون عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن آتش نشانان به محل حادثه دود بسیار غلیظ از طبقه چهارم آپارتمان مشاهده می شد. به گزارش خبر راست، حادثه آتش سوزی طبقه چهارم در منزل مسکونی واقع در بلوار شهید انصاری- خیابان ارشاد در ساعت ۰۶:۲۷ دقیقه صبح امروز ۲۷ تیر ۹۶ […]

معاون عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن آتش نشانان به محل حادثه دود بسیار غلیظ از طبقه چهارم آپارتمان مشاهده می شد.

به گزارش خبر راست، حادثه آتش سوزی طبقه چهارم در منزل مسکونی واقع در بلوار شهید انصاری- خیابان ارشاد در ساعت ۰۶:۲۷ دقیقه صبح امروز ۲۷ تیر ۹۶ به مرکز ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

همین گزارش حاکی است: ۱۶دستگاه خودروی اطفایی و نجات بهمراه ۴۸ آتش نشان و افسر ارشد آتش نشانی از ۶ ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن آتش نشانان به محل حادثه دود بسیار غلیظ از طبقه چهارم آپارتمان مشاهده می شد.

وی با اشاره به اعزام گروه های اطفایی و نجات به کانون آتش، گفت: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید و آتش نشانان با توجه به حجم بالای آتش توانستند در کمترین زمان ممکن نسبت به اطفا و پیشگیری از گسترش آتش اقدام کنند.

گفتنی است: علت حادثه در دست بررسی است و طبق اطلاعات واصله از مالک؛ ساختمان دارای بیمه آتش سوزی است و لیکن وسایل داخل منزل بیمه نبوده است.


شماره خبر 6667 - 2017/07/18
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com