بدون دیدگاه
2017/07/16 - 11:14

سرهنگ خیرخواه خبرداد

متهمان تیراندازی در رودبار تسلیم قانون شدند

معاون اجتماعی پلیس گیلان از شناسایی و معرفی متهمان تیراندازی در رودبار ۳جوان ۲۴، ۲۶ و ۳۲ ساله روز گذشته به مقام قضایی خبر داد.

۳جوان ۲۴، ۲۶ و ۳۲ ساله روز گذشته به یک خودروی پراید در روستای سیدان بخش توتکابن رودبار تیراندازی کرده و سپس متواری شده بودند، شناسایی و با تعاملات صورت گرفته توسط معتمدین محلی به پلیس معرفی شدند. به گزارش خبر راست، معاون اجتماعی پلیس گیلان از شناسایی و معرفی متهمان تیراندازی در رودبار روز […]

۳جوان ۲۴، ۲۶ و ۳۲ ساله روز گذشته به یک خودروی پراید در روستای سیدان بخش توتکابن رودبار تیراندازی کرده و سپس متواری شده بودند، شناسایی و با تعاملات صورت گرفته توسط معتمدین محلی به پلیس معرفی شدند.

به گزارش خبر راست، معاون اجتماعی پلیس گیلان از شناسایی و معرفی متهمان تیراندازی در رودبار روز گذشته به مقام قضایی خبر داد.
سرهنگ “محمدرضا جعفری خیرخواه” در تشریح جزئیات این خبر گفت: ۳جوان ۲۴، ۲۶ و ۳۲ ساله روز گذشته به یک خودروی پراید در روستای سیدان بخش توتکابن رودبار تیراندازی کرده و سپس متواری شده بودند، شناسایی و با تعاملات صورت گرفته توسط معتمدین محلی به پلیس معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات اولیه ۲ متهم وجود داشت اما با بررسی فنی پلیس مشخص شد متهمان اصلی ۳ نفر بوده اند، خاطرنشان کرد: در این تیراندازی به کسی آسیبی نرسیده است.

این مقام انتظامی اختلافات ملکی و درگیری های قبلی را علت تیراندازی عنوان کرد و افزود: متهمان برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.


شماره خبر 6526 - 2017/07/16
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com