بدون دیدگاه
2020/08/04 - 14:29

شهر بی شهردار ونیز شد!/ آیا سرپرست شهرداری انزلی در سفر زیارتی بود؟

به گزارش خبر راست،  روز گذشته پس از بارش حدوداً یک‌ساعته باران در شهر بندرانزلی در اتفاقی تکراری بخش‌هایی از شهر انزلی دچار آب‌گرفتگی در سطح معابر اصلی و فرعی شد. موضوعی که موردانتقاد شدید شهروندان و رسانه‌ها قرار گرفت. در همین حال برخی از رسانه‌ها در فضای مجازی مدعی شدند که خلیلی سرپرست شهرداری […]

به گزارش خبر راست،  روز گذشته پس از بارش حدوداً یک‌ساعته باران در شهر بندرانزلی در اتفاقی تکراری بخش‌هایی از شهر انزلی دچار آب‌گرفتگی در سطح معابر اصلی و فرعی شد. موضوعی که موردانتقاد شدید شهروندان و رسانه‌ها قرار گرفت.

در همین حال برخی از رسانه‌ها در فضای مجازی مدعی شدند که خلیلی سرپرست شهرداری بندرانزلی در سفر زیارتی مشهد به سر می‌برده و انزلی در شرایطی با مشکل آب‌گرفتگی روبرو شده است که شهرداری این شهر سرپرست هم نداشته است!

در ماه‌های اخیر پس از برکناری پورقربان از شهرداری بندرانزلی، شهرداری این شهر بدون شهردار و با فعالیت سرپرست به کار خود ادامه می‌دهد.

گفتنی است در سال‌های اخیر همواره شهر بندرانزلی با مشکل آب‌گرفتگی معابر اصلی و فرعی روبرو بوده و شهروندان نسبت به این موضوع انتقاداتی را مطرح می‌کنند. آن‌هم در شرایطی که شهر بندرانزلی از یک‌سر به تالاب و از یک‌سر به دریا متصل است و انتظار می‌رود که اگر مسئولین توانایی استفاده از آب حاصل از بارش باران را ندارند، حداقل این آب‌ها به‌گونه‌ای هدایت شود که مردم با مشکل کمتری مواجه شوند!

تصویر شاخص آرشیوی است


شماره خبر 64913 - 2020/08/04
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com