بدون دیدگاه
2017/07/13 - 14:51

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت:

رعایت حجاب و عفاف موجب ایجاد امنیت فراگیر اجتماعی می‌شود

سرهنگ مجیدو دوهندو در اجتماع بزرگ صیانت از حریم خانواده که در میدان شهدای رشت برگزار شد، حجاب و عفاف را نشانه عظمت و عزت بانوان ایرانی دانست

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت حجاب و عفاف نه‌ تنها در جامعه سبب ایجاد امنیت فراگیر اجتماعی می‌شود، بلکه در راستای مبارزه با تهاجم فرهنگی نیز نقش مؤثری می‌تواند ایفا کند. به گزارش خبر راست، سرهنگ مجیدو دوهندو در اجتماع بزرگ صیانت از حریم خانواده که در میدان شهدای رشت برگزار شد، حجاب و عفاف را […]

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت حجاب و عفاف نه‌ تنها در جامعه سبب ایجاد امنیت فراگیر اجتماعی می‌شود، بلکه در راستای مبارزه با تهاجم فرهنگی نیز نقش مؤثری می‌تواند ایفا کند.

به گزارش خبر راست، سرهنگ مجیدو دوهندو در اجتماع بزرگ صیانت از حریم خانواده که در میدان شهدای رشت برگزار شد، حجاب و عفاف را نشانه عظمت و عزت بانوان ایرانی دانست و اظهار کرد:گسترش حجاب و عفاف از بنیان خانواده صیانت خواهد کرد.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان برای از بین حیا و عفت در جامعه افزود:دشمن از تمامی امکانات خود برای ولنگاری و فساد که یکی از آن‌ها مبحث حجاب است از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت آرامش روانی، حفظ طراوت بانوان، حفظ سلامتی زنان، استحکام جوامع در برابر نفوذ بیگانگان را از دستاوردهای رعایت حجاب و عفاف در جامعه اسلامی دانست.

دوهندو حجاب و عفاف را فریضه و هدیه ای الهی خواند و گفت: حجاب و عفاف نه‌ تنها در جامعه سبب ایجاد امنیت فراگیر اجتماعی می‌شود، بلکه در راستای مبارزه با تهاجم فرهنگی نیز نقش مؤثری می‌تواند ایفا کند.

وی اجتماع حجاب و عفاف را برنامه ای ارزشی برشمرد و تصریح کرد:این اجتماع بزرگ برای اقشار مختلف مردم در نظر گرفته شده است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت در پایان بر توجه خانواده ها و مسئولان فرهنگی آموزشی برای مقابله با شبیخون فرهنگی دشمنان تاکید کرد و گفت:با توجیح فرهنگ غنی اسلام در میان جوانان و نوجوانان هیچ گاه مقوله حجاب و عفاف کم رنگ نخواهد شد .

قرائت بیانیه،هداء گل به زنان و دختران محجبه، اجرای سرود و برپایی نمایشگاه حجاب و عفاف از حاشیه های این اجتماع در رشت بود .


شماره خبر 6446 - 2017/07/13
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com