بدون دیدگاه
2020/06/27 - 14:59

جزئیات جدید از دستگیری باند فروش نوزادان / انتقال یک نوزاد به شیرخوارگاه

جدیدترین تحقیقات می‌گوید در زنان_بارداری که در معرض فلوراید بیشتری هستند احتمال اینکه فرزندانی با آی کیو کمتر متولد کنند بیشتر است.

به گزارش خبر راست، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان تهران درباره آخرین وضعیت نوزادان کشف شده از یک باند فروش نوزاد توضیحاتی داد. وی با بیان اینکه یکی از این دو نوزاد طی چند روز گذشته به شیرخوارگاه بهزیستی منتقل شده است، گفت: هنوز برای نوزاد دومی تعیین تکلیف نشده است. معاون امور اجتماعی […]

به گزارش خبر راست، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان تهران درباره آخرین وضعیت نوزادان کشف شده از یک باند فروش نوزاد توضیحاتی داد. وی با بیان اینکه یکی از این دو نوزاد طی چند روز گذشته به شیرخوارگاه بهزیستی منتقل شده است، گفت: هنوز برای نوزاد دومی تعیین تکلیف نشده است.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان تهران درباره آخرین وضعیت نوزادان کشف شده از یک باند فروش نوزاد توضیحاتی داد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران، مهدی خانکه معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان تهران، درباره آخرین جزئیات انتقال نوزادان کشف شده از یک باند فروش نوزاد به شیرخوارگاه بهزیستی، اظهار کرد: بعد از شناسایی و دستگیری یک باند فروش نوزاد، ۲ نوزاد از این باند کشف شد.

وی با بیان اینکه یکی از این دو نوزاد طی چند روز گذشته به شیرخوارگاه بهزیستی منتقل شده است، گفت: هنوز برای نوزاد دومی تعیین تکلیف نشده است.


شماره خبر 62472 - 2020/06/27
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com