بدون دیدگاه
2020/04/05 - 16:20

یک ماه و نیم پس از شیوع کرونا فرماندار رشت هشدار داد:

تعطیلی فروشگاه های زنجیره ای در صورت عدم رعایت اصول پیشگیرانه!

به گزارش خبر راست و به نقل از رشت۲۰، ساعتی پیش میرشمس مومنی زاده فرماندار رشت در جلسه ستاد مبارزه با کرونا که با حضور مدیران فروشگاه های زنجیره ای شهرستان رشت برگزار شد، گفت: فروشگاه های زنجیره ای این شهرستان در صورت عدم رعایت موازین بهداشتی پیشگیری از انتشار و انتقال ویروس کرونا تعطیل […]

به گزارش خبر راست و به نقل از رشت۲۰، ساعتی پیش میرشمس مومنی زاده فرماندار رشت در جلسه ستاد مبارزه با کرونا که با حضور مدیران فروشگاه های زنجیره ای شهرستان رشت برگزار شد، گفت: فروشگاه های زنجیره ای این شهرستان در صورت عدم رعایت موازین بهداشتی پیشگیری از انتشار و انتقال ویروس کرونا تعطیل می شوند.

البته این اظهارات فرماندار رشت تقریباً یک ماه و نیم بعد از شیوع کرونا در شهر رشت مطرح شده است. آنهم در شرایطی که تاکنون این ویروس منحوس جان هزاران تن را در سراسر کشور گرفته است.

حال باید از فرماندار شهرستان رشت پرسید که آیا برای هشدار دادن و تهدید کردن مدیران فروشگاه های زنجیره ای به عنوان یکی از مکان های پرتردد عمومی دیر نیست؟! آیا بهتر نبود جناب فرماندار تهدیدات خود را کمی زودتر انجام می داد تا از بروز فجایعی که اتفاق افتاد جلوگیری شود؟!


شماره خبر 59983 - 2020/04/05
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com