بدون دیدگاه
2020/04/05 - 14:21

در آستانه قرن ۱۵ هجری خورشیدی بالاخره بخاری های نفتی از مدارس آستارا جمع می‌شوند!

به گزارش خبر راست و به نقل از غیرمنتظره، خبرگزاری فارس دقایقی پیش از قول مدیر آموزش و پرورش شهرستان آستارا نوشت: ۹ واحد آموزشی با اعتباری بالغ‌بر ۲۷۰ میلیون تومان در مناطق عشایری و صعب‌العبور این شهرستان استانداردسازی سیستم گرمایشی خواهند شد. این درحالیست حدود ۹ سال از فاجعه مدرسه دخترانه در شین آباد […]

به گزارش خبر راست و به نقل از غیرمنتظره، خبرگزاری فارس دقایقی پیش از قول مدیر آموزش و پرورش شهرستان آستارا نوشت: ۹ واحد آموزشی با اعتباری بالغ‌بر ۲۷۰ میلیون تومان در مناطق عشایری و صعب‌العبور این شهرستان استانداردسازی سیستم گرمایشی خواهند شد.

این درحالیست حدود ۹ سال از فاجعه مدرسه دخترانه در شین آباد می گذرد و هنوز یادآوری حادثه ای که برای این فرزندان نسل آینده ایران رخ داد لرزه بر تن هرکسی می اندازد. اما حالا در سال ۱۳۹۹ و در آستانه فرارسیدن قرن ۱۵ هجری خورشیدی قرار است با سر و صدا و انتشار خبر و مصاحبه بالاخره بخاری های نفتی در شهرستان آستارای استان گیلان جمع آوری شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آستارا گفته است: طبق مکاتبات صورت‌گرفته، سیستم گرمایشی ۹ واحد آموزشی در مناطق عشایری و صعب‌العبور بخش مرکزی و بخش لوندویل شهرستان آستارا تا سال تحصیلی ۴۰۰-۹۹ استاندارد می‌شود.سوخت مدارس آق‌مسجد، دگیرمانکشی، سیج، گیلده، خان‌حیاطی، کوته‌کومه، میه‌کومه، گرده‌کری لاتون و شونده‌کش کانرود بوده و برای گازسوز کردن این تعداد واحد آموزشی، ۲۷۰ میلیون تومان از سوی اداره‌کل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان گیلان پیش‌بینی شده است.


شماره خبر 59976 - 2020/04/05
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com