بدون دیدگاه
2020/03/27 - 14:37

پیام دکتر احمد رمضانپور و دعوت از آحاد ملت ایران جهت همکاری در طرح فاصله گذاری

به گزارش خبر راست، دکتر احمد رمضانپور عضو شورای اسلامی شهر رشت در پیامی از آحاد ملت ایران جهت همکاری در طرح فاصله گذاری دعوت به عمل آورد. متن این پیام به شرح ذیل است: بسمه تعالی ابلاغ دستور العمل اجرای طرح فاصله گذاری در راستای اقدامات گسترده و تلاش های صورت گرفته از سوی […]

به گزارش خبر راست، دکتر احمد رمضانپور عضو شورای اسلامی شهر رشت در پیامی از آحاد ملت ایران جهت همکاری در طرح فاصله گذاری دعوت به عمل آورد. متن این پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

ابلاغ دستور العمل اجرای طرح فاصله گذاری در راستای اقدامات گسترده و تلاش های صورت گرفته از سوی ستاد مبارزه با کرونا در کشور اقدامی شایسته می باشد گرچه انتظار میرفت با وجود توصیه کارشناسان، تجارب سایر کشورها و دربرگیری گسترده بیماری، اجرای این طرح خیلی زودتر صورت می گرفت لیکن با توجه به اهمیت حفظ جان حتی یک انسان فرصت اجرای طرح فاصله گذاری را باید مغتنم شمرد.

با توجه به اینکه استان گیلان و علی الخصوص شهرستان رشت از ابتدای شیوع کرونا با این ویروس به عنوان یکی از کانون های این بیماری درگیر بود لیکن با درایت مدیران جهادی و دلسوز و تلاش آحاد شهروندان علی الخصوص کادر درمان به عنوان مدافعین سلامت جامعه و پاکبانان و آتشنشانان ایثارگر اقداماتی از قبیل ضدعفونی و تنظیف شهر به صورت ویژه انجام گردید که جای تقدیر و تشکر دارد.

اینجانب از آحاد مردم ایران علی الخصوص گیلانیان فهیم و شهروندان شریف شهرستان رشت درخواست دارم با رعایت اصول بهداشت فردی و اجتماعی و همکاری با ضابطین این طرح ملی به عبور از بحران موجود با رعایت اصول قرنطینه یاری رسانید.
#کرونا_را_شکست_می دهیم

احمد رمضانپور نرگسی
عضو شورای اسلامی شهر رشت


شماره خبر 59467 - 2020/03/27
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com