بدون دیدگاه
2017/07/01 - 10:50

گریه خطیب داعش برای ابوبکر بغدادی / تأیید تلویحی هلاکت سرکرده داعش

یکی از اعضای داعش که اصطلاحاً جزو «خطیبان نماز جمعه» این گروه تروریستی است به هنگام آوردن نام « ابوبکر بغدادی » سرکرده داعش گریه کرده است.

یکی از اعضای داعش که اصطلاحاً جزو «خطیبان نماز جمعه» این گروه تروریستی است به هنگام آوردن نام « ابوبکر بغدادی » سرکرده داعش گریه کرده است.  به گزارش خبر راست، شبکه سومریه نیوز به نقل از یک منبع محلی اعلام کرد که یکی از اعضای داعش که اصطلاحاً جزو «خطیبان نماز جمعه» این گروه تروریستی […]

یکی از اعضای داعش که اصطلاحاً جزو «خطیبان نماز جمعه» این گروه تروریستی است به هنگام آوردن نام « ابوبکر بغدادی » سرکرده داعش گریه کرده است.

 به گزارش خبر راست، شبکه سومریه نیوز به نقل از یک منبع محلی اعلام کرد که یکی از اعضای داعش که اصطلاحاً جزو «خطیبان نماز جمعه» این گروه تروریستی است به هنگام آوردن نام « ابوبکر بغدادی » سرکرده داعش گریه کرده است.

این منبع که خواست نامش فاش نشود گفت، ابوقتیبه، خطیب نماز جمعه شهر تلعفر و از نزدیکان بغدادی به هنگام ذکر نام وی ناگهان به شدت گریه می‌کند و پس از آن برای لحظاتی ساکت می‌شود.

به گفته این منبع، برغم اینکه داعش هنوز کشته شدن بغدادی را تأیید یا تکذیب نکرده ولی گریه این خطیب نماز جمعه و لغزش زبانی وی نشان می‌دهد که خبر کشته شدن سرکرده داعش احتمالا صحت دارد.

وزارت دفاع روسیه دو هفته پیش از کشته دشن ابوبکر بغدادی خبر داده بود.


شماره خبر 5868 - 2017/07/01
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com