بدون دیدگاه
2020/03/07 - 20:02

پیشنهاد اشراقی، نوه امام به دولت: جریمه سنگین برای ماشین هایی که مسافرت غیرضروری می‌کنند

پیشنهاد اشراقی، نوه امام به دولت: جریمه سنگین برای ماشین هایی که مسافرت غیرضروری می‌کنند

به گزارش خبر راست، متاسفانه شاهد آن هستیم که با وجود اطلاع رسانی های زیاد مبنی بر خود قرنطینگی بعنوان مهم ترین عامل قطع کردن زنجیره بیماری،عده ایی در پشت راه های بسته شهرها مانده اند و باعث برهم ریختگی نظم جاده ها شده اند. پیشنهاد اینجانب برای جلوگیری از پیش آمدن مجدد این شرایط […]

به گزارش خبر راست، متاسفانه شاهد آن هستیم که با وجود اطلاع رسانی های زیاد مبنی بر خود قرنطینگی بعنوان مهم ترین عامل قطع کردن زنجیره بیماری،عده ایی در پشت راه های بسته شهرها مانده اند و باعث برهم ریختگی نظم جاده ها شده اند. پیشنهاد اینجانب برای جلوگیری از پیش آمدن مجدد این شرایط این است که، دولت در اسرع وقت اقدام به وضع جریمه های بسیار سنگین برای این دسته از سفرهای تفریحی و غیرضروری کند.

مرتضی اشراقی، نوه امام خمینی در اینستاگرام خود نوشت: امروز ما شاهد گسترش ویروس کرونا در بین مردم عزیز کشورمان هستیم.ضمن تشکر از وزارت بهداشت و کادر درمانی و مدافعان سلامت کشور که اینبار نیز دلاورانه به جنگ با این بیماری میروند، از مردم عزیز میخواهم که همگی نقش خود را در ریشه کنی این بیماری ایفا کنند.

یکی از راهکارهای ارائه شده از سوی وزارت بهداشت، خود قرنطینگی افراد جامعه است و این طرح در جلوگیری از شیوع این بیماری بسیار موثر میباشد.

متاسفانه شاهد آن هستیم که با وجود اطلاع رسانی های زیاد مبنی بر خود قرنطینگی بعنوان مهم ترین عامل قطع کردن زنجیره بیماری،عده ایی در پشت راه های بسته شهرها مانده اند و باعث برهم ریختگی نظم جاده ها شده اند.

پیشنهاد اینجانب برای جلوگیری از پیش آمدن مجدد این شرایط این است که، دولت در اسرع وقت اقدام به وضع جریمه های بسیار سنگین برای این دسته از سفرهای تفریحی و غیرضروری کند؛ چرا که این افراد ،که احتمالا از سر ناآگاهی دست به اینگونه اعمال میزنند، اینبار نه تنها جان خود را به خطر می اندازند، بلکه با ادامه ی زنجیره ی این ویروس، برای جان تمامی هم میهنانمان عزیز کشورمان خطر آفرین میشوند.


شماره خبر 58285 - 2020/03/07
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com