بدون دیدگاه
2020/02/28 - 16:33

تهدید پرستاران و پزشکان در لاهیجان برای عدم غیبت!/ حق سربازان خط مقدم مبارزه با کرونا این نیست

اختصاصی / به گزارش خبر راست، یکی از کاربران با ارسال تصویری از یک نامه درج‌شده در بیمارستان خصوصی میلاد لاهیجان از تهدید پرسنل این بیمارستان مطابق صورت‌جلسه ۶ اسفندماه شورای تأمین خبر داده است. در متن این نامه آمده است که طبق دستور ریاست بیمارستان، متعاقب جلسه ۶ اسفندماه در شورای تأمین شهر(؟!)، کلیه […]

اختصاصی / به گزارش خبر راست، یکی از کاربران با ارسال تصویری از یک نامه درج‌شده در بیمارستان خصوصی میلاد لاهیجان از تهدید پرسنل این بیمارستان مطابق صورت‌جلسه ۶ اسفندماه شورای تأمین خبر داده است.

در متن این نامه آمده است که طبق دستور ریاست بیمارستان، متعاقب جلسه ۶ اسفندماه در شورای تأمین شهر(؟!)، کلیه کسانی که ترک کار نموده‌اند اسامی آن‌ها به فرمانداری اعلام خواهد شد و امکان کار در تمام بیمارستان‌های استان را نخواهند داشت.

در خصوص این نامه چند نکته قابل‌تأمل است. نخست آنکه احتمالاً منظور از شورای تأمین شهر، شورای تأمین شهرستان به ریاست فرماندار شهرستان لاهیجان بوده که در صورت صحت موضوع فرماندار شهرستان لاهیجان بجای توصیه مردم به اسپند دود دادن می‌بایست در خصوص این تهدید پاسخگو باشد.

 

موضوع دیگر آنکه بیمارستان میلاد لاهیجان محل خدمت نرجس خانعلی زاده پرستار جوانی است که چند روز قبل هنگام خدمت‌رسانی به بیماران پس‌ازآنکه خود دچار بیماری شد جان به جان‌آفرین تقدیم کرد.

 

بحث سوم در خصوص این نامه موضوع مهم اهمیت جان افراد است. آیا اگر کسی به دلیل بیماری و بروز مشکل نتواند در امر خدمت‌رسانی به بیماران حضور یابد می‌بایست توسط مسئولین بیمارستان به فرمانداری معرفی شود؟! آیا فرمانداری قدرت قانونی آن را دارد که بتواند افراد را در سراسر استان ممنوع الکار کند؟! فارغ از این‌ها فرماندار شهرستان لاهیجان می‌بایست به این نکته توجه داشته باشد که طریقه برخورد با کسانی که جان خود را کف دستانشان گرفته و به مردمانشان خدمت می‌کنند چنین نیست. آن‌هم کسانی که حضورشان پای مبارزه با ویروس کرونا تحسین و خدا قوت مقام معظم رهبری را در پی داشته است.


شماره خبر 57841 - 2020/02/28
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com