بدون دیدگاه
2017/06/25 - 13:31

در جلسه تعاون روستایی؛

افزایش ۱۰ درصدی فروش گندم در گیلان

امروز در جلسه تعاون روستایی استان گیلان گفت: خرید گندم در گیلان مازاد بر نیاز در مرکز خرید رستم آباد رودبار از اواسط خرداد آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

مدیرتعاون روستایی گیلان گفت: پیش‌بینی می‌شود گندم‌کاران گیلانی امسال ۱۰ درصد بیشتر از پارسال گندم مازاد بر نیاز خود را به دولت بفروشند. به گزارش خبر راست، «تیمور رنگیدن» امروز در جلسه تعاون روستایی استان گیلان گفت: خرید گندم در گیلان مازاد بر نیاز در مرکز خرید رستم آباد رودبار از اواسط خرداد آغاز شده […]

مدیرتعاون روستایی گیلان گفت: پیش‌بینی می‌شود گندم‌کاران گیلانی امسال ۱۰ درصد بیشتر از پارسال گندم مازاد بر نیاز خود را به دولت بفروشند.

به گزارش خبر راست، «تیمور رنگیدن» امروز در جلسه تعاون روستایی استان گیلان گفت: خرید گندم در گیلان مازاد بر نیاز در مرکز خرید رستم آباد رودبار از اواسط خرداد آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

وی افزود: امسال هر کیلوگرم گندم ۱۳ هزار ریال از گندم کاران خریداری می شود.

رنگیندن با بیان اینکه گندم کاران رودباری با فروش گندم مازاد بر مصرف شان ۳۱ میلیارد ریال در آمد کسب کردند،خاطر نشان کرد:گیلان ۲ مرکز خرید گندم در دیلمان شهرستان سیاهکل و رستم آباد شهرستان رودبار دارد که هنوز فعالیت مرکز خرید گندم دیلمان آغاز نشده است.

مدیر تعاون روستایی گیلان با بیان اینکه پارسال ۸۴۰ تن گندم از گندم کاران گیلانی خریداری شد،تصریح کرد:پیش بینی می شود گندم کاران گیلانی امسال ۱۰ درصد بیشتر از پارسال گندم مازاد بر نیاز خود را به دولت بفروشند.

در مناطق کوهستانی گیلان گندم کشت می شود.


شماره خبر 5705 - 2017/06/25
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com