بدون دیدگاه
2020/02/12 - 18:46

رهنما سرپرست نایب رییسی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی شد

طی حکمی از سوی سرپرست فدراسیون، مسعود رهنما به عنوان سرپرست نایب رییسی فدراسیون منصوب شد. به گزارش خبر راست، به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، طی حکمی از سوی مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، ​​​مسعود رهنما به عنوان سرپرست نائب رئیسی فدراسیون منصوب شد. در حکم صادره از سوی […]

طی حکمی از سوی سرپرست فدراسیون، مسعود رهنما به عنوان سرپرست نایب رییسی فدراسیون منصوب شد.

به گزارش خبر راست، به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، طی حکمی از سوی مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، ​​​مسعود رهنما به عنوان سرپرست نائب رئیسی فدراسیون منصوب شد.

در حکم صادره از سوی ناظمی آمده:

جناب آقای ​مسعود رهنما

نظر به تجربه و تخصص جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان “سرپرست ​نائب رئیسی” فدراسیون منصوب می شوید. امید است در سایه توجهات الهی و الطاف حضرت ولیعصر(عج) و با بهره گیری از توان و تخصص خویش و همه ظرفیت ها و فرصت های موجود در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

مازیار ناظمی، سرپرست فدراسیون

شایان ذکر است در سوابق رهنما سمت های سر مربیگری تیم ملی کاراته بزرگسالان، نوجوانان و جوانان در بازی های آسیایی و جهانی به چشم می خورد. وی سابقه عضویت در کمیته فنـی فدراسیون جهانی کاراته و همچنین مدیر کلی ورزش و جوانان استان گیلان را هم در کارنامه خود دارد.


شماره خبر 56800 - 2020/02/12
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com