بدون دیدگاه
2017/06/24 - 13:47

مدیر اداره کل راه و شهرسازی گیلان؛

تعلیق حکم مهندسین دارای پروانه اشتغال به کار در گیلان

42 فقره پرونده اشخاص دارای پروانه اشتغال به کار که دارای حکم درجه 3 و بالاتر بودند و تخلفاتشان محرز شده از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان تعلیق شدند

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گیلان از تعلیق حکم تعدادی از مهندسین دارای پروانه اشتغال به کار به جهت عدم نظارت صحیح بر اجرای قوانین و مقررات ملی ساختمان و ضوابط شهرسازی و عدم رعایت اخلاق و رفتار حرفه‌ای خبرداد. به گزارش خبر راست، رضا علی‌نیا گفت: مطابق بندهای ج و […]

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گیلان از تعلیق حکم تعدادی از مهندسین دارای پروانه اشتغال به کار به جهت عدم نظارت صحیح بر اجرای قوانین و مقررات ملی ساختمان و ضوابط شهرسازی و عدم رعایت اخلاق و رفتار حرفه‌ای خبرداد.

به گزارش خبر راست، رضا علی‌نیا گفت: مطابق بندهای ج و ح ماده ۲۳ آیین نامه اجرائی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مصوب ۱۳۷۵ و بر اساس اختیارات تفویض شده توسط وزارت راه و شهرسازی، ۴۲ فقره پرونده اشخاص دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی و کاردانی که دارای حکم درجه ۳ و بالاتر بوده‌اند و تخلفاتشان محرز شده است از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان تعلیق شدند.

وی اضافه ‌کرد:عمده تخلفات صورت پذیرفته، عدم نظارت صحیح بر اجرای قوانین و ضوابط شهرسازی و مقررات ملی ساختمان، عدم رعایت اخلاق و رفتار حرفه‌ای و از بین بردن حقوق شهروندی بوده است.

علی‌نیا تصریح‌ کرد:حکم درجه سه انتظامی،مطابق ماده ۹۰ آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، بصورت محرومیت موقت از استفاده از پروانه اشتغال به مدت سه ماه تا یک سال و ضبط پروانه اشتغال به مدت محرومیت است.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گیلان گفت:مردم استان در صورت مشاهده تخلفات مربوط به ساخت و ساز می‌توانند با شماره های ۳۳۱۱۰۰۴۹ و ۳۳۱۱۰۰۹۲ (داخلی شماره ۱۶۳)  اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان تماس بگیرند و اطلاع  رسانی کنند.


شماره خبر 5662 - 2017/06/24
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com