بدون دیدگاه
2017/06/24 - 12:31

مدیر رسانه‌ای سپیدرود:

سپیدرود عازم اردوی کردان کرج شد+تصاویر

اعزام تیم سپیدرود به کردان کرج اظهار داشت: اعضای کادرفنی و بازیکنان سپیدرود صبح امروز رشت را به مقصد کرج ترک کردند تا اردوی خود را در کردان برگزار کنند.

مدیر رسانه‌ای سپیدرود با اعلام سفر سپیدرود به کردان کرج، گفت: هدف سرمربی سپیدرود در این اردو به مرز آمادگی رساندن سپیدرود برای حضور پرقدرت در لیگ برتر است. به گزارش خبر راست، رادنی دیدار با اشاره به اعزام تیم سپیدرود به کردان کرج اظهار داشت: اعضای کادرفنی و بازیکنان سپیدرود صبح امروز رشت را به […]

مدیر رسانه‌ای سپیدرود با اعلام سفر سپیدرود به کردان کرج، گفت: هدف سرمربی سپیدرود در این اردو به مرز آمادگی رساندن سپیدرود برای حضور پرقدرت در لیگ برتر است.

به گزارش خبر راست، رادنی دیدار با اشاره به اعزام تیم سپیدرود به کردان کرج اظهار داشت: اعضای کادرفنی و بازیکنان سپیدرود صبح امروز رشت را به مقصد کرج ترک کردند تا اردوی خود را در کردان برگزار کنند.

مدیر رسانه‌ای سپیدرود با اعلام اینکه زمان این اردو یک هفته خواهد بود، افزود: بازیکنان در این یک هفته برنامه‌های بدنسازی و تمرینی خود را زیر نظر سرمربی سپیدرود دنبال خواهند کرد و غروب آدینه به رشت باز می‌گردند.

دیدار با اشاره به انجام دو بازی تدارکاتی در این اردو، اظهار داشت: بنا بر صلاحدید نظرمحمدی دو بازی در این اردو پیش بینی شده است که یک بازی عصر آدینه در برابر تیم ملی دانشجویان است و نام حریف دیگر تا فردا اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه لیست بزرگسال این تیم تکمیل شده است، گفت: سپیدرود با تمامی نفرات اصلی به اردو رفته است و هدف نظرمحمدی شناخت ترکیب اصلی سپیدرود و به مرز آمادگی رساندن بازیکنان است و همچنان در صورتی‌که بازیکن زیر ۲۳ سال مستعد نظر سرمربی را جلب کنند، به تیم اضافه می‌شوند.

مدیر رسانه‌ای سپیدرود از ثبت رسمی قرارداد بازیکنان در هیئت فوتبال استان گیلان خبر داد و اعلام داشت: به‌زودی بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت می‌شود و قرارداد بازیکنان در دفتر هیئت فوتبال به‌ صورت رسمی ثبت خواهد شد.

 


شماره خبر 5631 - 2017/06/24
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com