بدون دیدگاه
2017/06/15 - 10:55

نخستین شهید وزارت اطلاعات از خطه گیلان پس از ۱۲۰ عملیات موفق

وزیر اطلاعات با اشاره به حمله تروریستی عناصر تکفیری به مجلس شورای اسلامی و حرم امام: نخستین شهید وزارت اطلاعات پس از ۱۲۰ عملیات موفق از خطه گیلان است.

نخستین شهید وزارت اطلاعات پس از ۱۲۰ عملیات موفق از خطه گیلان است. به گزارش خبر راست، وزیر اطلاعات با اشاره به حمله تروریستی عناصر تکفیری به مجلس شورای اسلامی و حرم امام راحل گفت : مابقی تروریست ها که می خواستند در یک پادگان نظامی منطقه چابهار عملیات کنند، دستگیر شدند. حجت الاسلام علوی افزود […]

نخستین شهید وزارت اطلاعات پس از ۱۲۰ عملیات موفق از خطه گیلان است.

به گزارش خبر راست، وزیر اطلاعات با اشاره به حمله تروریستی عناصر تکفیری به مجلس شورای اسلامی و حرم امام راحل گفت : مابقی تروریست ها که می خواستند در یک پادگان نظامی منطقه چابهار عملیات کنند، دستگیر شدند.
حجت الاسلام علوی افزود : سربازان گمنام امام زمان(عج) ظهر دیروز تیم تروریستی ۷ نفره ای را در چابهار که قصد اقدام تروریستی در پایگاه نظامی داشتند ، منهدم کردند‌.
وی افزود : وزارت اطلاعات در ۴ سال اخیر در عملیات متعدد اطلاعاتی هیچ شهیدی نداشت اما متاسفانه طی عملیات دیروز  یکی از نیروهای جان بر کف وزارت اطلاعات که از خطه گیلان است به فیض شهادت نائل شد.
 وزیر اطلاعات افزود : در کردستان هم یک تیم تروریستی را زیر ضربه برده و متلاشی کردیم که همه اینها از طرف عربستان حمایت می شدند.

شماره خبر 5254 - 2017/06/15
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com