بدون دیدگاه
2017/06/14 - 11:39

استاندار گیلان:

خانواده های شهدا جزو ارزش های اصلی نظام هستند

استاندار در دیدار با خانواده شهیدان عباس مختاری وسید حسین حسنی که در آستانه اولین شب قدر برگزار شد، با اشاره به مجاهدت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس

استاندار گیلان با اشاره به اینکه نماد عشق، علاقه و ایثار در والدین شهدا به وضوح مشاهده می شود، گفت: خانواده های معظم شهدا جزو ارزش های اصلی نظام اسلامی محسوب می شوند. به گزارش خبر راست، محمدعلی نجفی، استاندار گیلان در دیدار با خانواده شهیدان عباس مختاری و سید حسین حسنی که در آستانه اولین شب از لیالی […]

استاندار گیلان با اشاره به اینکه نماد عشق، علاقه و ایثار در والدین شهدا به وضوح مشاهده می شود، گفت: خانواده های معظم شهدا جزو ارزش های اصلی نظام اسلامی محسوب می شوند.

به گزارش خبر راست، محمدعلی نجفی، استاندار گیلان در دیدار با خانواده شهیدان عباس مختاری و سید حسین حسنی که در آستانه اولین شب از لیالی قدر برگزار شد، با اشاره به مجاهدت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس، افزود: خانواده های شهدا با کوله باری از خاطرات ایثار و شهامت فرزندان خود زندگی را سپری می کنند.

وی خاطرنشان کرد: در بسیاری از خاطرات والدین شهدا از فرزندان خود روح و منش یاری کردن  و خدمت به دیگران در سنین جوانی موج میزند.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه همه باید به واسطه امنیتی که داریم شکرگزار وجود این انقلاب و نظام باشیم، تصریح کرد: دیدار با خانواده های شهدا انرژی مضاعفی در مدیران برای خدمت هرچه بیشتر به مردم ایجاد می کند.

نجفی با اشاره به اینکه نماد عشق، علاقه و ایثار در والدین شهدا به وضوح مشاهده می شود، اظهار کرد: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران جزو ارزش های اصلی این نظام محسوب می شوند.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا توفیقی برای مدیران محسوب می شود، افزود: مشاهده روحیه شاداب خانواده های معظم شهدا جامعه و ما را برای پیشبرد اهداف نظام امیدوار می کند.

وی با بیان اینکه در شب های پر فضیلت قدر نیازمند دعای ویژه خانواده شهدا در خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم هستیم، اظهار کرد: آسایش و امنیت موجود در جامعه ناشی از خون های پاک شهدای این مرز و بوم است که باید قدردان آن باشیم.

شهید عباس مختاری در سال ۱۳۶۲ و در سن ۱۸ سالگی در منطقه مریوان بر اثر بمباران هوایی و شهید سید حسین حسنی کنارسری در سال ۱۳۶۲ و در سن ۲۰ سالگی در منطقه کرخه به درجه رفیع شهادت نائل شدند.


شماره خبر 5190 - 2017/06/14
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com