بدون دیدگاه
2017/06/11 - 12:44

فرماندار صومعه‌سرا؛

مراسم گرامیداشت شهدای ترور در صومعه‌سرا برگزار می‌شود

مهندس علی فتح‌اللهی فرماندار صومعه‌سرا در جلسه هماهنگی بزرگداشت روز جهانی قدس از برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای ترور در این شهرستان خبر داد.

فرماندار صومعه‌سرا از برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای ترور در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبر راست، مهندس علی فتح‌اللهی در جلسه هماهنگی بزرگداشت روز جهانی قدس ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی(ع)و محکوم کردن حادثه تروریستی در تهران،‌اظهار کرد:در روز چهارشنبه ۱۷خرداد ماه گروه‌های تکفیری در دو حمله تروریستی جداگانه اقدام به ترور عزیزانی […]

فرماندار صومعه‌سرا از برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای ترور در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبر راست، مهندس علی فتح‌اللهی در جلسه هماهنگی بزرگداشت روز جهانی قدس ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی(ع)و محکوم کردن حادثه تروریستی در تهران،‌اظهار کرد:در روز چهارشنبه ۱۷خرداد ماه گروه‌های تکفیری در دو حمله تروریستی جداگانه اقدام به ترور عزیزانی کردند که برای انجام امور اداری و زیارت مرقد مطهر در مجلس و حرم امام خمینی(ره) حضور داشتند.

وی با بیان اینکه هجوم به مردم بی‌دفاع از روی ترس و ناتوانی بدلیل عدم توانایی مقابله با نیروهای نظامی، سپاه پاسداران،‌ارتش یکی از نقاط ضعف تکفیری‌ها است، افزود:طبق فرموده مقام معظم رهبری مطمئنا ملت ایران از این ترقه‌بازی‌ها هیچ ترس و واهمه‌ای ندارند.

فتح‌اللهی با بیان اینکه ملت ایران با تقدیم هزاران شهید،دفاع مقدس،‌ایثار و مقاومت پشتیبان انقلاب،‌نظام و کشور هستند،‌خاطرنشان کرد:کشوری که در دهه ۶۰، ۱۷هزار شهید ترور را تقدیم نظام و انقلاب کرده است هیچ ترس و هراسی از دشمنان و ترور ندارند.

وی با تاکید بر اینکه ایران اسلامی علی‌رغم ناامنی‌های منطقه امن‌ترین کشور دنیا است،‌گفت:امنیت موجود در ایران ناشی از خون پاک شهدا و تلاش نیروهای امنیتی است.

فتح‌اللهی با بیان اینکه هدف تروریست‌ها خود مرقد مطهر و صحن علنی مجلس بوده است،تصریح کرد:گروه‌های تکفیری به نام اسلام علیه اسلام دست به جنایت می‌زنند. با خروج ذهن و تفکر این افراد از مسیر بصیرت دست به چنین اتفاقاتی می‌زنند.

فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه امنیت نعمت بزرگی است که کشور ما از آن برخوردار است،‌گفت: تمام تلاش دشمنان ایجاد ناامنی در نقاط مختلف کشور است اما چشم‌های تیز دستگاه‌های امنیتی و انتظامی بر کلیه تحرکات مشرف است.

وی به شهادت مازیار سبزعلی‌زاده از اهالی صومعه‌سرا در حادثه تروریستی حرم مطهر اشاره کرد و یادآور شد: در این راستا و به مناسبت گرامیداشت«شهدای ترور»طی روزهای آتی مراسمی در شهرستان صومعه‌سرا برگزار می‌شود.

فتح‌اللهی در ادامه به در پیش روز جهانی قدس اشاره کرد و افزود:‌روز جهانی قدس یکی از روزهای اثرگذار پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است.آخرین جمعه ماه مبارک رمضان توسط امام راحل به روز جهانی قدس نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه روز قدس روز فریاد آزادی‌خواهان جهان علیه صهیونیسم و ظلم و ستم است،‌ابراز کرد: روز قدس نماد مقاومت مظلوم در برابر ظالم است.

فرماندار صومعه‌سرا در پایان با تاکید بر حضور گسترده مردم در روز جهانی قدس،‌گفت: لازم است با تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های مناسب بسترهای لازم را جهت حضور گسترده و باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس فراهم کنیم.


شماره خبر 5113 - 2017/06/11
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com