بدون دیدگاه
2019/08/01 - 13:14

برادر میترا استاد:

 اگر رضایت دهیم میگویند برای پول این کار را کردند، اگر رضایت ندهیم میگویند ماجرا امنیتی بوده

مسعود استاد درباره ابلاغ حکم گفت: حکم صبح سه‌شنبه به‌صورت پیامکی برایم فرستاده شد. از حدود سه روز قبل هیچ تماسی از سوی خانواده آقای نجفی یا وکلایشان با من گرفته نشده است. تا به حال هیچ مذاکره‌ای در رابطه با پول صورت نگرفته است. اصلاً در این رابطه هیچ حرفی زده نشده است. من […]

مسعود استاد درباره ابلاغ حکم گفت: حکم صبح سه‌شنبه به‌صورت پیامکی برایم فرستاده شد. از حدود سه روز قبل هیچ تماسی از سوی خانواده آقای نجفی یا وکلایشان با من گرفته نشده است. تا به حال هیچ مذاکره‌ای در رابطه با پول صورت نگرفته است. اصلاً در این رابطه هیچ حرفی زده نشده است. من این موضوع را تکذیب می‌کنم.

به گزارش خبر راست، روز گذشته همزمان با اعلام خبر صدور حکم قصاص محمدعلی نجفی با برادر میترا استاد تماس گرفتیم تا نظر وی را درباره این حکم جویا شویم.

مسعود استاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار «ایران» درباره ابلاغ حکم گفت:حکم صبح سه‌شنبه به‌صورت پیامکی برایم فرستاده شد.

آیا وکلای دکتر نجفی برای مذاکره درباره گرفتن رضایت با شما تماس گرفته‌اند؟از حدود سه روز قبل هیچ تماسی از سوی خانواده آقای نجفی یا وکلایشان با من گرفته نشده است.

آخرین بار با چه کسی در رابطه با رضایت صحبت کردید؟وکلایشان

شایعاتی منتشر شده که گفته می‌شود شما پیشنهاد ۸ یا ۱۰ میلیارد تومان برای بخشش کرده‌اید؟خیر. تا به حال هیچ مذاکره‌ای در رابطه با پول صورت نگرفته است. اصلاً در این رابطه هیچ حرفی زده نشده است. من این موضوع را تکذیب می‌کنم. از رسانه‌ها هم انتظار دارم مسائل خلاف واقع را منتشر نکنند.

همچنان بر تصمیم خود برای قصاص مصر هستید؟ اگر رضایت دهیم یک عده شیطنت می‌کنند و می‌گویند که برای پول این کار را کرده است. اگر حکم قصاص بخواهیم می‌گویند که ماجرا امنیتی بوده و به هدف خود رسیده‌اند. اما برای من این حرف‌ها مهم نیست. مهم نظر خداست. من بدون توجه به این مسائل، در این پرونده فقط خدا را در نظر می‌گیرم.

مسعود افروزه، وکیل خانواده مقتول نیز در رابطه با اینکه تا به‌حال از سوی وکلای دکتر نجفی مذاکراتی با ایشان صورت گرفته نیز گفت: شرایط روحی و روانی خانواده مقتول مناسب مذاکره نیست.

پس یعنی هرگونه مذاکره‌ای با خانواده و وکلای نجفی را تکذیب می‌کنید؟تکذیب نمی‌کنم ولی در روزهای آینده در این رابطه صحبت می‌کنیم.


شماره خبر 46326 - 2019/08/01
برچسب‌ها:
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com