بدون دیدگاه
2017/05/23 - 13:22

درگذشت فعال سیاسی و روزنامه‌نگار اصلاح طلب در جشن پیروزی روحانی در ورزشگاه عضدی

درگذشت روزنامه‌نگار اصلاح طلب ؛ عصر دیروز در هنگام برگزاری جشن پیروزی دکتر حسن روحانی در ورزشگاه عضدی دچار ایست قلبی شد و در مسیر بیمارستان درگذشت.

یک فعال سیاسی و روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب عصر دیروز در هنگام  برگزاری جشن پیروزی دکتر حسن روحانی در ورزشگاه شهید عضدی دچار ایست قلبی شد و در مسیر بیمارستان درگذشت. به گزارش خبر راست، مهدی تقی زاده در هنگام شرکت در مراسم جشن پیروزی دکتر روحانی  در ورزشگاه عضدی دچار حمله قلبی شد و در حال انتقال به […]

یک فعال سیاسی و روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب عصر دیروز در هنگام  برگزاری جشن پیروزی دکتر حسن روحانی در ورزشگاه شهید عضدی دچار ایست قلبی شد و در مسیر بیمارستان درگذشت.

به گزارش خبر راست، مهدی تقی زاده در هنگام شرکت در مراسم جشن پیروزی دکتر روحانی  در ورزشگاه عضدی دچار حمله قلبی شد و در حال انتقال به بیمارستان دچار ایست کامل قلبی  شد و جانش را از دست داد.

این ضایعه در حالی به خانواده این فعال سیاسی که سابقه نارسایی قلبی داشت  وارد آمد که تنها چند روز قبل پدر مهدی تقی زاده نیز از دنیا رفته است.

این فعال سیاسی مهندس مکانیک، عضو سازمان نظام‌مهندسی ساختمان، از فعالان اصلاح‌طلب، عضو سابق حزب همبستگی و عضو فعلی شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان شاخه گیلان و از روزنامه‌نگاران کشور بود که در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم از فعالین سیاسی ستاد انتخاباتی حسن روحانی محسوب می‌شد.


شماره خبر 4164 - 2017/05/23
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com