در ادامه پیام های ارسالی را مشاهده می کنید:

دعوت نماینده ولی فقیه در گیلان از عموم مردم استان برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن

دعوت نماینده ولی فقیه در گیلان از عموم مردم استان برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن

آیت الله فلاحتی با صدور بیانیه ای از مردم همیشه در صحنه استان گیلان جهت شرکت پرشور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت نمود.

متن بیانیه به شرح زیر است:

مردم مسلمان ایران علی‌رغم همه سم‌پاشی‌های رسانه‌ای دشمنان نظام، تهدیدها و تحریم‌ها، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با شور و نشاطی مثال‌زدنی جشن میگیرند و با حضور حماسی خود نقشه‌های شوم دشمنان نظام را که می‌کوشند انقلاب اسلامی را ناکارآمد و ملت ایران را خسته و ناامید جلوه دهند، نقش برآب کرده و از یوم‌الله ۲۲ بهمن حماسه جاودان دیگری می سازند و با پاسداشت این ایام وفاداری خود نسبت به آرمان والای امام خمینی(ره)؛ مقام معظم رهبری و پایندی خویش به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به منصه ظهور جهانیان می‌رسانند.

خداوند متعال را شاکریم که جمهوری اسلامی ایران پس از گذشت چهل سال از عمر پربرکت خود، در فراز قله‌های پیشرفت و بالندگی قرار گرفته است و انقلاب اسلامی ایران علی‌رغم همه خصومت ها و کینه ورزی های دشمنان اسلام و در راس آنها شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار، با اقتدار در مسیر تعالی پیش می‌رود و عزت و سرافرازی را برای مردم بزرگ ایران به ارمغان آورده است.

اکنون که دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان یکی پس از دیگری با درایت مقام معظم رهبری و بصیرت مردم خنثی شده و علی‌رغم چالش‌هایی همچون جنگ تحمیلی، جنگ نرم، فتنه ۸۸ و دشمنی‌های آشکار و پنهان استکبار جهانی همچنان شاهد پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های علمی، سیاسی، نظامی و اقتصادی بوده و افتخار آفرینی‌های فرزندان میهن اسلامی خار چشم دشمنان نظام شده است؛ یکبار دیگر عظمت و استواری؛غیرت دینی و شعور انقلابی این ملت دلیر موجب حیرت جهانیان خواهد شد.

بی تردید مردم انقلابی و همیشه در صحنه گیلان نیز همچون ملت سرافراز ایران اسلامی اهمیت راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را درک کرده و با حضور پرشور و آگاهانه خود با خلق حماسه ای دیگر وظیفه شرعی و تعهد دینی خویش را به خون‌های  پاک و مقدس شهدا ادا خواهند نمود.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی، از عموم مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان گیلان دعوت می‌کنم تا یک بار دیگر با حضور گسترده و دشمن‌شکن خود در راهپیمایی وحدت‌آفرین یوم‌الله ۲۲ بهمن، ضمن تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب اسلامی، وحدت و انسجام خود را به رخ جهانیان کشانده و پاسخی قاطع و معنادار به شرارت‌های سران استکباری و دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی دهند و حماسه بزرگ دیگری از جنس حضور و آگاهی را به نام گیلانیان غیور ثبت کنند.

رسول فلاحتی
نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت

پیام آیت الله اشکوری نماینده گیلان در مجلس خبرگان به مناسبت ٢٢بهمن

به نام خداوند هستی بخش و وحدت آفرین

ملت بزرگ ایران، امت صبور و سر افراز، بار دیگر بیش از گذشته مقاومت و شکست ناپذیری خود را در برابر زورگویان و بد خواهان در ۲۲ بهمن ماه به نمایش خواهند گذاشت و ناکامی دشمنان در جنگ اقتصادی ظالمانه را اثبات خواهند نمود. شرکت همه افراد با همه سلیقه ها و مذاهب و عقائد، همه طبقات در این راهپیمایی عظیم امری لازم است و هر گونه سخن اختلاف بر انگیز و وحدت شکن از سوی هر کس و هر مقام، تمرد از فرمان مقام معظم رهبری دام ظله، و ظلم به مردم، خیانت به کشور و در راستای اهداف دشمنان است چه خواسته و چه ناخواسته، اجتناب از آن واجب است.

والسلام علیکم و رحمه الله

سید علی حسینی اشکوری

۲۱ بهمن ۹۷

پیام دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان:

بیست و دوم بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و با هدف متعالی استقلال، آزادی، تعیین سرنوشت و مردم سالاری دینی، انقلابی که از بطن توده های مردم و با اراده ملت به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفت و امروز نیز با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری مسیر تعالی را سرافرازانه ادامه می دهد.

گواه پشتوانه مردمی این نهضت عظیم، خون های پاکی است که تاکنون برای حفظ و استمرار آرمان های متعالی این انقلاب نثار شده و امروز در چهلمین طلیعه پیروزی انقلاب، باید اذعان کرد که ملت شریف و سرافزراز ملت ایران، به عنوان صاحبان انقلاب اسلامی، خود حافظ و هادی تحقق آرمان های انقلاب و صیانت از استقلال، آزادی، جمهوریت و مبانی اسلامی آن هستند.

دلیرمردان و شیرزنان گیلانی از دیرباز حضوری پررنگ و باشکوه در عرصه های سرنوشت ساز انقلاب داشته اند و حماسه حضورشان همواره نقطه عطفی در تاریخ سیاسی ایران است.

جلوه استمرار، تداوم و پویایی رهروان راستین انقلاب همانند سنوات گذشته با حضور باشکوه و معناردار در مراسم راهپیمایی روز یوم الله ۲۲ بهمن نمایان می شود؛لذا اینجانب با قدردانی از همت و آزادیخواهی یکایک گیلانیان سرافراز، برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و یکصدا شدن با ملت شریف ایران اسلامی از همه اقشار دعوت به عمل می آورم.

پیام رئیس کل دادگستری گیلان:

بسم الله الرحمن الرحیم

در چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی، ملت ایران برای دفاع از عزت، استقلال و سرافرازی ای که در طی این مسیر ۴۰ ساله بدان دست یافته است بار دیگر با حضوری یکپارچه و فارغ از هر دیدگاه سیاسی و اختلاف نظرها که نشان از وحدت ملی مان دارد در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کرده و پرنشاط و پرامید این جشن ملی را پرشکوهتر از هر سال برگزار خواهد کرد.

شورای قضایی، قضات و کارکنان دستگاه قضایی استان نیز با مردم غیور گیلان در این حماسه بزرگ میهن عزیزمان همراه بوده و با گرامیداشت یوم الله دشمن شکن ۲۲ بهمن و یاد و خاطره شهیدان وطن، یک بار دیگر با آرمان های والای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) که همانا استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است تجدید عهد و پیمان خواهند نمود.

احمد سیاوش پور
رئیس شورای قضایی و رئیس کل دادگستری استان گیلان

پیام خانه مطبوعات گیلان :

موسسه خانه مطبوعات گیلان در بیانیه ای ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از مردم همیشه در صحنه و جامعه رسانه ای استان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

خانه مطبوعات گیلان در بیانیه خود با تاکید برعظمت و پویایی انقلاب اسلامی درباره فهم و درک بهتر آن و همچنین راه برون رفت از مشکلات اقتصادی آورده است : رهایی از استبداد و وابستگی، پاسداشت حق و حقیقت و حرمت مردم به خصوص حق حاکمیت آنان به سرنوشت، عدالت به معنی واقعی کلمه و حاکمیت ارزشهای والای الهی به دور از تحجر که عدالت و اخلاق برجسته ترین آنها می باشد در سه کلمه شعار “استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی”متبلور است.
این بیانیه می افزاید: حال که انقلاب کشورمان به ۴۰ سالگی رسیده و این عمر نمادین که نشانه بلوغ و تکامل یافتگی است باید با درنظر گرفتن این مهم گام های بلند و استواری برای آزادی های اجتماعی و فرهنگی و مهم تر از همه رفع مشکلات اقتصادی جامعه برداشته شود.
در بخش دیگر این بیانه آمده است: ۲۲ بهمن یاد آورد اتحاد، انسجام، یکدلی، یکرنگی، وحدت، ایثار و از خودگذشتگی انسانهایی است که ۴۰ سال پیش با حضور بی نظیر و چشمگیرشان انقلاب اسلامی ایران را به ثمر نشاندند و این حضور و همراهی در تمام این سالها ادامه داشته ودارد.
امسال در شرایطی پیروزی انقلاب را جشن می گیریم و با آرمانهای بلند امام و نهضت بزرگ اسلامی تجدید بیعت می کنیم که در ادامه این راه مبارزه با فساد و رانت خواری سیاسی و اقتصادی از ضروری ترین مسایل و موضوعات روز کشورمان و مطالبه جدی آحاد مردم است؛ فساد و ویژه خواری هایی که متاسفانه لایه هایی از جامعه و نهادهای حکومتی بدان مبتلا شده و قاطبه مردم خواستار رفع آن و اهتمام دولت برای حل مشکلات معیشتی و رفع تبعیض ها هستند.

در ادامه این بیانیه آمده است : اعتماد متقابل مردم به نظام و نظام به مردم، رمز بسیج امکانات برای ساختن آینده و فردا های بهتر است؛ متاسفانه در حال حاضر از این منظر در شرایط ضعیفی نسبت به ۴۰ سال گذشته مواجه هستیم و باید چاره ای برای عبور از این وضعیت و موقعیت فعلی ایجاد کنیم و این فقط به وسیله ایجاد وحدت و حس مهربانی با مردم از سوی دولت مردان امکانپذیر است و برای نیل به آرمان های انقلاب جز با توسعه همه جانبه سیاسی ، اجتماعی ،اقتصادی، فرهنگی و…میسر نیست.

در این برهه حساس که شیطنت ها و دشمنی های استکبار و در رأس آن ها آمریکای جنایتکار و صهیونیسم غاصب به اوج خود رسیده، گام های استوار و اتحاد و انسجام ملی اقشار مختلف مردم همچون گذشته با حضور پر شور و میلیونی در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن نمایان خواهد شد و ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای امام خمینی ( ره) یأس و ناامیدی برای دشمنان اسلام را به ارمغان خواهد آورد.
از این رو جامعه مطبوعاتی و رسانه ای استان گیلان درچهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در راه توسعه وتداوم فرهنگ اسلامی با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اراده ، اقتدار و وفاداری خود به انقلاب و آرمان های امام راحل را به نمایش خواهند گذاشت.

پیام تبریک حامد عبدالهی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

پیام تبریک حامد عبدالهی رئیس شورای استان گیلان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:

حامد عبدالهی رئیس شورای اسلامی استان گیلان طی پیامی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

والفجر، و لیال عشر، و الشفع و الوتر، و اللیل اذا یسر

دهه فجر انقلاب اسلامی طلوع اسلام ناب محمدی در عصر معاصر و نقطه عطف در رشادت های دلیرانه ملت عظیم الشان ایران علیه طاغوت و استکبار میباشد.رشادت هایی که با خون بهترین فرزندان این سرزمین به ثمر نشست و جهانیان را مبهوت این انقلاب و استقرار نظام جمهوری اسلامی با دستانی خالی در برابر همه قدرت های جهانی داشت.

اکنون که در آستانه چهلمین سالگرد این حماسه جاویدان قرار گرفته ایم باید بیش از همیشه قدردان شهدا و امام صدیق آنها باشیم چرا که امروز ثمره نهالی که با خون پاک آنها آبیاری گردید امروز سروی تنومند است که ریشه های آن مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و ارزش های این انقلاب را به دورترین نقطه جهان صادر می کند.

اینجانب ضمن تبریک اربعین پیروزی انقلاب اسلامی از شهروندان شریف شهر رشت دعوت می نمایم همچون سالهای گذشته با عزمی جزم و با حماسه حضور پرشور خود در صحنه قدردان بیش از گذشته قدردان خون پاک و راه متعالی شهدای ارجمند انقلاب باشیم و در راستای بالندگی ارزش های نظام و انقلاب تحت زعامت عالمانه مقام معظم رهبری(دامت برکاته) و توسعه کشور تلاش نماییم.

حامد عبدالهی
رئیس شورای اسلامی استان گیلان

بیانیه حجت جذب به مناسبت ۲۲بهمن و دعوت از مردم شریف رشت جهت حضور در جشن انقلاب

بسمه تعالی

مقام معظم رهبری؛
بیست و دوم بهمن، در حکم عید غدیر است؛ زیرا در آن روز بود که نعمت ولایت، اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهی، برای ملت ایران به صورت عملی محقق شد.

تقارن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه ومزین شدن طلیعه آن به نام حضرت صدیقه طاهره(س) فرصتی مناسب برای ترویج ونشر پیام معنوی انقلاب اسلامی است.

انقلاب اسلامی بزرگترین معجزه قرن حاضراست و۲۲ بهمن یادآور سلحشوری ها و از جان گذشتگی های ملت غیور ایران اسلامی است که با فریاد رسای خود طنین استقلال، آزادی وجمهوری اسلامی را نه تنها در سراسر ایران اسلامی بلکه به گوش همه جهانیان رساندند وامروز ثمره انقلاب اسلامی وقوع بیداری اسلامی درکشورهای مختلف جهان است.

انقلاب ما ثمره خون های پاک بهترین فرزندان این سرزمین است که روح معنویت، تلاش مجاهدانه، رهایی از وابستگی وپیشرفت درتمامی عرصه ها را در کالبد ملت مسلمان ایران دمید وامروز با گذشت چهار دهه همگان موفقیت های نظام اسلامی را به نظاره نشسته ایم و با اعتقاد راسخ شعار (ما می توانیم) را محقق می نمائیم چرا که (وماالنصر الا من عندالله العزیزالحکیم).

ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای عزیز انقلاب ازهمه مردم غیور،شهیدپرور، بابصیرت وانقلابی شهر رشت دعوت می نمایم تا باحضور حماسی، مثال زدنی وبی نظیر خود در راهپیمایی جشن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ضمن تجدید پیمان با آرمانهای انقلاب اسلامی،حضرت امام خمینی (ره) ومقام معظم رهبری باری دیگر نقشه های دشمنان این سرزمین را خنثی نمائیم ان شاالله.

ان تنصروالله ینصرکم ویثبت اقدامکم

حجت جذب
۱۹/ بهمن/۹۷

پیام اسماعیل حاجی پور عضو شورای اسلامی شهر رشت:

بسم الله النور

جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا (اسرا -۸۱)

حق آمد و باطل نابود شد به درستی که باطل خود سزاوار محو و نابودی است.

چهل و یکمین بهار انقلاب فرا رسید و بار دیگر توفیق حضور در صحنه و خدمت به انقلاب شکوهمند ایران اسلامی نصیبمان شد؛ و باز هم جهان فریاد آزادگی، ولایت مداری و استکبار ستیزی ملت ایران را رساتر از پیش خواهد شنید تا خیالات باطل تفرقه افکنانه خود را به فراموشی بسپارد.

ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یادآور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.

بی تردید امروز وظیفه یکایک ما است به احترام تمام از خودگذشتگی ها و جانفشانی های هم میهنان خود که در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی رقم خورده است، بار دیگر حماسه ای از جنس حضور خلق کنیم و با مشت های گره کرده آرمانهایمان را به گوش جهانیان برسانیم و بار دیگر وحدت ملی را فریاد بزنیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) و تمامی شهیدان؛ ایام فرخنده دهه فجر را به رهبر فرزانه انقلاب، و آحاد ملت غیور ایران اسلامی و شهروندان فهیم شهر رشت تبریک عرض نموده؛ و عزت و اقتدار نظام اسلامی و سرافرازی ملت شریف ایران را از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

 

اسماعیل حاجی پور

عضو شورای اسلامی شهر رشت

 

 

پیام فرهام زاهد عضو شورای اسلامی شهر رشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد، انقلابی که با مشارکت همه جانبه اقشار مختلف مردم و رهبری امام خمینی (ره) رخداد بزرگی را آفرید که منطقه و جهان را تحت تاثیر قرار داد و پایه گذار استکبار ستیزی و میل به استقلال در میان مردم منطقه شد.

انقلاب اسلامی تبلور تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان بود و تغییر و تحولات عمده ای را در ساختار حکومت و جامعه ایران رقم زد و گفتمان نوین مردم سالاری دینی را بنا نهاد.

شاخصه ی مهم انقلاب اسلامی وحدت همه ی نیروهایی بود که دل در گروی ایران داشتند و با توجه به اختلاف نظرهای بسیار توانستند با هدایت امام خمینی (ره) اتفاق مهمی را در عرصه سیاسی ایران رقم بزنند و با حفظ وحدت خود در سال های ابتدایی انقلاب در برابر دشمن خارجی حماسه بیافرینند.

در چهلمین سال انقلاب با درس گرفتن از تجربه های گذشته نشان دادند که اتحاد رمز پیروزی هر مقاومتی است. امروز نیز اتحاد همه اقشار مردم در دفاع از کیان کشور، تلاش و مشارکت برای گذر از تحریم های بی رحمانه، تقویت روحیه مسئولیت پذیری جمعی می تواند موجب تقویت منافع ملی شود. کوششی که در آن مسئولین و مردم برای اعتلای نام ایران اسلامی و تحقق یک زندگی عمومی و مطلوب برای همه ی ایرانیان از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

در آستانه چهل سالگی انقلاب، به عنوان عضو کوچکی از مردم رشت از همه شهروندان عزیز که صاحبان اصلی این انقلاب هستند، دعوت می نمایم تا با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر نشان دهند که با هر گفتمان و سلیقه ای همچنان بر سر عهدی که با آرمان های انقلاب ۵۷ بستند، ایستاده اند.

فرهام زاهد

عضو شورای اسلامی شهر رشت

 

پیام محمدحسن علیپور عضو شورای اسلامی شهر رشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

۴۰ سال از زمانی که انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به ثمر نشست می گذرد و همچنان این انقلاب به عنوان الگوی ملل در راستای سردادن ندای حق طلبی، آزادی و آزادگی و مبارزه با خفقان شناخته می شود.

تبعید و سختی هیچگاه معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) را از مسیری که برگزیده بود منصرف نکرد بلکه او مصمم تر به راه خود در مبارزه با رژیم طاغوت ادامه می داد و هرروز بر پیروان خود می افزود.

ملت ایران نیز برای رسیدن به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی با اتحاد و ایستادگی و پیروی از رهنمودهای امام خمینی (ره)، حماسه ای ماندگار را در تاریخ رقم زد و این انقلاب را به الگوی جهانیان تبدیل کرد.

این ملت غیور، پس از این نیز در سایه پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) برای حفظ و حراست از خاک پاک ایران در برابر بیگانگان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

ملت شریف ایران در روزهای مبارزه با رژیم ستمشاهی، در هشت سال مبارزه با رژیم بعثی عراق و جنگ تحمیلی، در راه دفاع از حرم و هر میدانی که نیاز به حضور، رشادت و از خودگذشتگی بود اثبات کرد که مقاومت و ایستادگی در برابر زیاده گویی ها و زیاده خواهی ها به منظور حفظ و حراست از خاک و ناموس و اعتقادات در خون مردم ایران ریشه دوانده است.

ضمن تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، یقین دارم همچنان مردم شریف این مرز و بوم، قدردان شهدایی که با قطره های خون پاکشان درخت انقلاب را بارور کرده اند خواهند بود و در راه صدور اندیشه های ناب و انقلابی ایران اسلامی گام برخواهند داشت.

امید است همگی سربازان شایسته ای برای این نظام باشیم.

محمدحسن علیپور

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت

پیام تبریک دکتر سید رسول موسوی به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

پیام تبریک دکتر سید رسول موسوی به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی:

۲۲ بهمن۵۷ روز پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگترین افتخارات ملت مسلمان ایران و تجلی شکوهمند حماسه‌ای است. در روز بزرگ ۲۲ بهمن ۱۳۵۷، روز پیروزی حق بر باطل و روز رهایی ملت بزرگ ایران، اسلام تولدی دوباره یافت و اندیشه پاک و معنویت از طریق انقلاب در قلب تاریخ نفوذ کرد.

اینک در طلیعه چهلمین سال عزت، آزادی، توسعه و پیشرفت؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب؛ فرارسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب را به همه فجر آفرینان و مردم همیشه در صحنه استان گیلان تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را از درگاه خداوند مسئلت می‌نمایم.

دکتر سید رسول موسوی

فعال سیاسی و اجتماعی