بدون دیدگاه
2019/02/04 - 16:07

رییس قوه قضاییه:

۵۰ هزار زندانی مورد عفو قرار می‌گیرند

صدور حکم حيوان آزار در کوچصفهان

به گزارش خبر راست، رییس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی از عفو ۵۰ هزار زندانی خبر داد. آملی لاریجانی گفت: امروز اظهار وحدت و انسجام و همبستگی است و روزی است که اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به چشم بیاوریم. جمهوری اسلامی نظام مقتدری است و مردم ما کشور ثروتمند و غنی دارند. […]

به گزارش خبر راست، رییس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی از عفو ۵۰ هزار زندانی خبر داد. آملی لاریجانی گفت: امروز اظهار وحدت و انسجام و همبستگی است و روزی است که اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به چشم بیاوریم. جمهوری اسلامی نظام مقتدری است و مردم ما کشور ثروتمند و غنی دارند.
آیت الله صادق آملی لاریجانی امروز در جلسه عالی مسئولان قضایی اعلام کرد که به مناسبت دهه فجر و آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ۵۰ هزار زندانی عفو داده شده است.
وی افزود: عده‌ای آزاد و به عده‌ای تخفیف مجازات داده می‌شود. امیدواریم عفو گسترده‌ای داده شود که اصل آن پذیرفته شده است و رافت نظام جمهوری اسلامی است.
رییس قوه قضاییه گفت: امروز اظهار وحدت و انسجام و همبستگی است و روزی است که اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به چشم بیاوریم.
وی افزود: جمهوری اسلامی نظام مقتدری است و مردم ما کشور ثروتمند و غنی دارند.
عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران ۱۰ بهمن ماه در توضیح جزئیات عفو گسترده مجرمان که از سوی رئیس قوه قضائیه مطرح شده است، گفته بود: هر سال به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عفوهای مناسبتی اعلام می‌شود، اما امسال به خاطر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، رئیس قوه قضائیه پیشنهاد عفو گسترده‌تر را داد و استثنائات کمتری برای عفو خواهیم داشت.
منبع: ایسنا

شماره خبر 40746 - 2019/02/04
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com