بدون دیدگاه
2019/01/27 - 13:20

در ابلاغی از سوی استانداری گیلان صورت گرفت؛

دستگاه‌های اجرایی ملزم به انتشار آگهی‌های دولتی با اولویت درج در روزنامه‌ها و هفته‌نامه‌های محلی شدند

در ابلاغی از سوی استانداری گیلان صورت گرفت؛

با ابلاغی از سوی استانداری گیلان تمامی دستگاه‌های اجرایی ملزم به انتشار آگهی‌های دولتی با اولویت درج در روزنامه‌ها و هفته‌نامه‌های محلی از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شدند. به گزارش خبر راست، در پی دستور استاندار گیلان مبنی بر حمایت از روزنامه‌ها و هفته‌نامه‌های محلی و با ابلاغ صورت گرفته از سوی استانداری، […]

با ابلاغی از سوی استانداری گیلان تمامی دستگاه‌های اجرایی ملزم به انتشار آگهی‌های دولتی با اولویت درج در روزنامه‌ها و هفته‌نامه‌های محلی از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شدند.

به گزارش خبر راست، در پی دستور استاندار گیلان مبنی بر حمایت از روزنامه‌ها و هفته‌نامه‌های محلی و با ابلاغ صورت گرفته از سوی استانداری، خطاب به فرمانداران، شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی، آگهی‌های دولتی نظیر مناقصه، مزایده، فراخوان، استخدام و مواردی از این قبیل از سوی ادارات کل، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی استان با اولویت روزنامه‌ها و هفته‌نامه‌های محلی با ویژگی انتشار منظم و مستمر چاپ می‌شود.

گفتنی است توزیع عادلانه این آگهی‌ها در بین مطبوعات محلی استان از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می‌گیرد.

همچنین در این ابلاغیه دستگاه‌های اجرایی علاوه بر استمرار اقدامات حمایتی از روزنامه‌ها و هفته‌های محلی در سال آتی، موظف به ارسال گزارش اقدامات صورت گرفته تا پایان بهمن ماه سال جاری شدند.


شماره خبر 40402 - 2019/01/27
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com