بدون دیدگاه
2017/05/18 - 13:12

فرماندار رشت؛

پیش بینی ۵۶۵ شعبه اخذ رای در رشت

فرمانداررشت گفت: مجموعا 565 شعبه اخذ رای در رشت در نظر گرفته شده است که از این تعداد 246 شعبه ثابت شهری، 6 شعبه سیار و 313 شعبه اخذ رای روستایی هستند.

فرماندار شهرستان رشت گفت: مجموعا ۵۶۵ شعبه اخذ رای در رشت در نظر گرفته شده است که از این تعداد ۲۴۶ شعبه ثابت شهری، ۶ شعبه سیار و ۳۱۳ شعبه اخذ رای روستایی هستند. به گزارش خبر راست، سیروس شفقی، فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه مقدمات برگزاری انتخابات پرشکوه در سطح شهرستان رشت فراهم شده […]

فرماندار شهرستان رشت گفت: مجموعا ۵۶۵ شعبه اخذ رای در رشت در نظر گرفته شده است که از این تعداد ۲۴۶ شعبه ثابت شهری، ۶ شعبه سیار و ۳۱۳ شعبه اخذ رای روستایی هستند.

به گزارش خبر راست، سیروس شفقی، فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه مقدمات برگزاری انتخابات پرشکوه در سطح شهرستان رشت فراهم شده است، اظهار کرد: مجموعا ۵۶۵ شعبه اخذ رای در رشت در نظر گرفته شده است که از این تعداد ۲۴۶ شعبه ثابت شهری، ۶ شعبه سیار و ۳۱۳ شعبه اخذ رای روستایی هستند.

وی افزود: با توجه به اینکه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی برگزار می شود، بیش از ۱۰ هزار نفر عوامل اجرایی، بازرسی، نظارتی، امنیتی و انتظامی برای برگزاری انتخابات در سطح شهرستان رشت سازماندهی شده اند.

شفقی با بیان اینکه در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان یکهزار و ۵۷۲ عضو اصلی و علی البدل توسط مردم انتخاب می شوند، گفت: از این تعداد ۹۵۱ نفر عضو اصلی و ۶۲۱ نفر اعضای علی البدل هستند که در این راستا اقدامات و تمهیدات لازم اندیشیده شده و در تمام شعبات اخذ رای نمایندگان فرماندار، عوامل اجرایی و اعضا معتمدین حضور دارند؛ همچنین در شعبات شلوغ شهری دو نماینده فرماندار حضور دارند تا از خطاهای احتمالی ناشی از خستگی و فشار کار کاسته شود. هدف این است تا هرچه بیشتر و بهتر در صیانت از آرای مردم و داوطلبین بکوشیم.

وی با بیان اینکه ۷۰۱هزار و ۱۲۷ نفر در سطح شهرستان رشت واجد شرایط رای دادن هستند، تصریح کرد: مقدمات لازم جهت برگزاری انتخابات از چهار ماه قبل در شهرستان رشت فراهم شده است.

فرماندار شهرستان رشت در خصوص تخلفات انتخاباتی، گفت: کمیته امنیت مسئولیت نظارت را در ایام تبلیغات انتخابات برعهده دارد و در این راستا مصادیق مجاز و غیرمجاز تبلیغاتی از قبل به ستادهای کاندیدا اعلام شده است. باتوجه به کثرت کاندیدا و شور و شوق انتخابات یقینا شاهد بروز تخلفاتی هم خواهیم بود که با اقدامات جدی، تذکر و در نهایت جمع آوری توسط کمیته امنیت انتخابات مواجه خواهد شد.

 

ایسنا


شماره خبر 3908 - 2017/05/18
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com