بدون دیدگاه
2018/12/22 - 23:36

سرپرست پیش بینی اداره کل هواشناسی گیلان:

وزش باد گرم در گیلان/ دمای هوا افزایش می یابد

وزش باد گرم در گیلان تا فردا

سرپرست پیش بینی هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ جریانات جنوبی، وزش باد گرم، افزایش دما و مه‌آلودگی را از جمله پدیده‌های جوی غالب برای این استان در روزهای آینده پیش بینی کرد. به گزارش خبر راست، مازیار غلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر آسمان استان گیلان در بیشتر نقاط صاف و آفتابی است، […]

سرپرست پیش بینی هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ جریانات جنوبی، وزش باد گرم، افزایش دما و مه‌آلودگی را از جمله پدیده‌های جوی غالب برای این استان در روزهای آینده پیش بینی کرد.

به گزارش خبر راست، مازیار غلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر آسمان استان گیلان در بیشتر نقاط صاف و آفتابی است، اظهارکرد: دمای فعلی شهر رشت نیز ۱۳ درجه سانتی‌گراد است.

وی با بیان اینکه الگوی حاکم بر نقشه‌های هواشناسی نشان از شکل‌گیری جریانات جنوبی و نفوذ سامانه کم‌فشار دارد، افزود: براین اساس در ساعات آینده روند افزایش دما و شرایط وزش باد گرم در منطقه فراهم می شود. وزش باد گرم امروز و فردا برای ارتفاعات پیش بینی شده است.

غلامی با اشاره به اینکه در این مدت برای نواحی جلگه‌ای نیز پدیده مه‌آلودگی هوا پیش بینی می شود، گفت: از مهم‌ترین پدیده‌های جوی برای ۴۸ ساعت آینده و تقریبا تا اواسط هفته جاری در استان مه آلودگی، وزش باد گرم و افزایش نسبی دمای هوا است.

وی با بیان اینکه از روز سه‌شنبه تاپایان هفته جاری با عبور سامانه کم فشار و امواج ناپایدار شرایط برای رگبارهای پراکنده مهیا شده و شاهد بارش باران در استان گیلان هستیم، بیان کرد: ارتفاع موج دریا برای امروز ۷۰ سانتی‌متر و برای فردا حدود ۶۰ سانتی‌متر پیش بینی شده بنابراین دریای برای امروز و فردا با احتیاط برای انجام فعالیت‌های مرتبط مناسب است.


شماره خبر 39003 - 2018/12/22
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com