بدون دیدگاه
2018/12/02 - 14:38

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان خبر داد:

سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به گیلان تا اواخر پاییز

سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

به گزارش خبر راست،  فیروز فاضلی در نشست بررسی مسائل و مشکلات برخی دستگاه‌های فرهنگی استان، اظهار کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای انجام سفرهای استانی و بررسی ظرفیت ها و مشکلات فعالان عرصه فرهنگ، هنر و رسانه به گیلان سفر خواهد کرد. وی نشست با نماینده ولی فقیه در گیلان، نشست با […]

به گزارش خبر راست،  فیروز فاضلی در نشست بررسی مسائل و مشکلات برخی دستگاه‌های فرهنگی استان، اظهار کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای انجام سفرهای استانی و بررسی ظرفیت ها و مشکلات فعالان عرصه فرهنگ، هنر و رسانه به گیلان سفر خواهد کرد.

وی نشست با نماینده ولی فقیه در گیلان، نشست با فعالان حوزه فرهنگ، هنر و رسانه، بازدید از پروژه‌های فرهنگی و نشست خبری با اصحاب رسانه را از جمله برنامه‌های حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان عنوان کرد و گفت: این سفر تا اواخر پاییر صورت می گیرد.

مدیرکل فرهنگی و ارشاد اسلامی استان گیلان، مسئولیت اجتماعی، اخلاق حرفه ‌ای و تخصص گرایی را از ویژگی‌های بارز خبرنگاران عنوان کرد و متذکر شد: امیدوارم رسانه‌های گیلان از سرآمدان فعالان رسانه باشند.

این مقام مسئول یادآور شد: برای نخستین بار است که سید عباس صالحی در قامت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به گیلان سفر می‌کند و بی تردید سفر ایشان حاوی خبرهای خوش برای اهالی فرهنگ و هنر و رسانه در راستای توسعه فرهنگی استان خواهد بود.


شماره خبر 37864 - 2018/12/02
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com