بدون دیدگاه
2018/11/15 - 21:08

فرمانده کل سپاه خبر داد:

۵ نفر از مرزبانان ربوده‌شده آزاد شدند/ جیش‌‎العدل چه می‎خواهد؟

5 نفر از مرزبانان ربوده‌شده آزاد شدند/ جیش‌‎العدل چه می‎خواهد؟

سردار جعفری فرمانده کل سپاه با اشاره به اقدامات انجام شده برای آزادی کسانی که در میرجاوه به گروگان گرفته شده‌اند، گفت: تاکنون ۵ یا ۶ نفر آزاد شده‌اند و قرار است نیروهای پاکستانی آن‌ها را به کشورمان تحویل دهند.

سرلشکر جعفری با اشاره به سرنوشت گروگان‌های ایرانی در اختیار گروهک تروریستی جیش‌‎العدل، گفت: ۵ نفر از مرزبانان آزاد شده و هم اکنون در اختیار دولت پاکستان هستند.
به گزارش خبر راست،  سردار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه که صبح امروز در آخرین روز از کنگره سه هزار شهید استان قزوین در سالن کنفرانس  نمایشگاه‌‌های دائمی استان قزوین برگزار شد با اشاره به گروگانگیری مرزبانان جمهوری اسلامی توسط یک گروهک تروریستی در شرق کشور افزود: ۵ تن از مرزبانان آزاد شده‌‌اند و هم اکنون تحویل دولت پاکستان هستند.
فرمانده کل سپاه گفت: نیروهای تروریستی خواهان آزادی تعدادی از نیروهای خود در کشور ما هستند؛ برای همین تمامی گروگانها را آزاد نکردند با این حال جمهوری اسلامی و دولت پاکستان ضمن رد درخواست‌های آنها تلاش‌های خود را برای آزادی تمامی گروگان‌های ایرانی دارند.
وی تأکید کرد: این تلاش‌ها زمان بر است اما نگران نباشید چون به فضل خداوند متعال امید زیادی برای آزادی آنها داریم.
خبرگزاری‎ها ایسنا و فارس

شماره خبر 36939 - 2018/11/15
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com