بدون دیدگاه
2018/11/12 - 11:09

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی گیلان:

شناسایی و دستگیری کلاهبردار سایت‌های تبلیغاتی

شناسایی و دستگیری کلاهبردار سایت‌های تبلیغاتی

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی گیلان از دستگیری فردی که در پوشش سایت‌های معتبر تبلیغاتی با درج آگهی فروش گوشی موبایل، از شهروندان کلاهبرداری می‌کرد، خبر داد. به گزارش خبر راست، سرهنگ ایرج محمدخانی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در پی ارجاع چندین فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت و لنگرود […]

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی گیلان از دستگیری فردی که در پوشش سایت‌های معتبر تبلیغاتی با درج آگهی فروش گوشی موبایل، از شهروندان کلاهبرداری می‌کرد، خبر داد.

به گزارش خبر راست، سرهنگ ایرج محمدخانی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در پی ارجاع چندین فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت و لنگرود به دادخواهی تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از طریق سایت‌های معتبر تبلیغاتی در فضای مجازی با درج آگهی فروش گوشی موبایل با قیمت نازلتر از بازار، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان گیلان افزود: ماموران با انجام تحقیقات و تعقیب سرنخ‌ها فرد کلاهبردار را شناسایی و وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سرهنگ محمدخانی با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم یک دستگاه گوشی به همراه سیم کارت و تعدادی کارت بانکی کشف شد، بیان کرد: با توجه به ادله دیجیتال کشف شده و بررسی فنی پلیس، متهم به به بزه انتسابی و فریب ۱۱ نفر با ۲۰ میلیون ریال کلاهبرداری اعتراف کرد.

رئیس پلیس فتا استان گیلان با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شد از شهروندان خواست پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت، از صحت کالا و خدمات ارائه شده اینترنتی به صورت حضوری اطمینان حاصل کنند و قبل از تحویل کالای فروخته شده خود از طریق درج آگهی فروش در سایت‌های معتبر، مجاز و مطمئن در ازای چک‌های رمز دار بانکی با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن اطمینان حاصل کنند و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان‌های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir یا ایمیل این پلیس به نشانی Gfata@police.ir گزارش کنند.


شماره خبر 36680 - 2018/11/12
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com