بدون دیدگاه
2018/11/04 - 15:23

مصاحبه با محمود باقری عضو سابق شورای شهر در خصوص انتخاب شهردار رشت

اختصاصی خبر راست/ زینب قربانی: مصاحبه اختصاصی خبر راست با محمود باقری عضو اسبق شورای شهر رشت: جناب آقای باقری با توجه به اینکه جنابعالی سابقه حضور در شورای شهر را داشته اید و با چگونگی مدیریت این سیستم آگاهی دارید تحلیل شما از پروسه انتخاب شهردار و اتفاقات رخ داد؟ اعضای محترم شورای شهر در […]

اختصاصی خبر راست/ زینب قربانی: مصاحبه اختصاصی خبر راست با محمود باقری عضو اسبق شورای شهر رشت:

جناب آقای باقری با توجه به اینکه جنابعالی سابقه حضور در شورای شهر را داشته اید و با چگونگی مدیریت این سیستم آگاهی دارید تحلیل شما از پروسه انتخاب شهردار و اتفاقات رخ داد؟

اعضای محترم شورای شهر در انتخاب شهردار باید به واقعیتها و شرایط بحرانی مجموعه شهرداری رشت توجه داشته باشند و بدون در نظر گرفتن آن نمیتوانند به انتخابی درست برسند. ممکن است یک مدیری کارنامه قابل توجه ای داشته باشد، اما مدیر بحران نباشد. به اعتقاد بنده شهرداری الان در شرایط بحران به سر میبرد و برای آن باید به دنبال انتخاب مدیربحران باشند. مدیری که بشکل دقیق و درست شرایط بحرانی این دستگاه را درک کرده این موضوع را در شورای شهررشت نمیبینم و متاسفانه معتقدم خود شورا دارد به این بحران دامن می زند.

جناب آقای باقری شما از بین گزینه های مطرح شده توسط شورای شهر کدام گزینه را برای تصدی این پست مناسبتر میدانید؟

ضمن احترام به تمامی کاندیداهای محترم شهرداری، معتقدم در بین گزینه های مطرح شد ، آقایان علوی و رسولی میتوانستند گزینه خوبی بدلایل مختلف برای تصدی پست شهرداری باشند؟! که آقای رسولی انصراف و سید هم کاندید نشد. 

آقای حامد عبدالهی دلایلی که ذکر کردند و همچنین جوان بودن، از بدنه شهرداری بودن، ارتباط قوی با کارکنان شهرداری، فرزند معظم شهید، گزینه ای هستند که میتوانند شهرداری رشت را با همت و هم افزایی کارکنان از شرایط بحرانی کنونی خارج کنند.

خبرراست


شماره خبر 36202 - 2018/11/04
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com