بدون دیدگاه
2018/10/23 - 13:55

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان هشدار داد؛

وزش باد گرم و هشدار آتش سوزی جنگل‌ها

وزش باد گرم و هشدار آتش سوزی جنگل‌ها

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان هشدار داد: گردشگران و جنگل نشینان در جنگل‌ها آتش روشن نکنند. به گزارش خبر راست، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان امروز با اشاره به تداوم وزش باد گرم در گیلان هشدار داد: شهروندان و مسافران از روشن کردن آتش در عرصه‌های جنگلی و مراتع خودداری کنند. آقای یوسف […]

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان هشدار داد: گردشگران و جنگل نشینان در جنگل‌ها آتش روشن نکنند.

به گزارش خبر راست، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان امروز با اشاره به تداوم وزش باد گرم در گیلان هشدار داد: شهروندان و مسافران از روشن کردن آتش در عرصه‌های جنگلی و مراتع خودداری کنند.
آقای یوسف پور افزود: با عاملان آتش سوزی جنگل‌ها طبق قانون برخورد خواهد شد.
وی گفت: مردم می‌توانند با شماره تلفن ۱۵۰۴ حریق احتمالی و یا دخل و تصرف در عرصه‌های جنگلی و مراتع به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت نیز از آماده باش آتش نشانان خبرداد و از شهروندان خواست هنگام وزش باد گرم از روشن کردن آتش در فضای باز و سوزاندن علف‌های هرز و بیشه زار‌ها خودداری کنند.
آقای رمضانی تاکید کرد: شهروندان از انداختن چوب کبریت نیمه سوخته و ته سیگار روشن در جنگل ها، مراتع و بیشه زار‌ها جدا خودداری کرده و در هنگام ترک اماکن از خاموش بودن منابع حرارتی مطمئن شوند.
بر اساس اداره کل هواشناسی گیلان وزش شدید باد گرم تا ظهر جمعه هفته کنونی ادامه دارد.
دمای هوا در گیلان در چند روز اخیر ۶ تا ۱۲ درجه سانتی گراد افزایش یافته است.

شماره خبر 35338 - 2018/10/23
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com